Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil...

Lagwagon

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar su freewebtown sitesine girdigimde
tebrikler siteye tıklayan 50.000.000 uncu kisi oldunuz hemen odul ici temasa gecelim yaziyo herkese oluyosa koparim...[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm bana olmadı. Geçenlerde bana bravo bilmem kaçıncı kullanıcımız oldunuz Amerika tatili kazandınız dediler korktum tıklayamadım ama belki gerçeklik payı vardır tıklayıver ne olacak.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

tatil matil diyor bahamalar falan sarmaz beni isimiz gucumuz var oss falan ....[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

yaw no dedim neden secmedin yalan mı sandin manasina gelen bir sey cıktı bende yalan sandım dedim oldu ozaman dedi.
2100 dolarlık seye hayır demis olmaktayım galba a.k[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...