Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dolandırıcılığa dikkat :D

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

az önce dolandırıldım :-P sizide uyarıyım dedim
ilk başta ironx koyup sonra tradei kapatıp sonraki tradede normal bow koyyolar aman dikkat trade tuşuna basmadan önce kontrol edip alın :-P

(rogue chitin pauldron +3'üm gitti :( :-P)[signature][hline]
Name:Firearrow
Job:Assassin
Race:El Morad
LvL:4x

Sosyal ağlarda paylaş

klandan uc kisi hacklendi tamamen kasa ve uzerlernde hc bisey kalmadıydı.Bunlar aynı gun diil farklı gnlerde oldu ama son iki hafta icinde oldu.Ve hepsi de hacklenmeden once trade olayı yapıolar ondan bi kac saat sonra soyuluolar.Bu nasıl oluyor ilgisi war mı ama trade hack die biseyler dolasıo ortalıkta.Dun aksam ishten cıktım eve wardıımda arkadas aradı cabuk online ol die.Turk bi eleman bana geldi abi seni heklicekler accountunu deishtir dedi hatta nickte verdi moradslayer ile cursedmage heklicekmish.chitin shell almamı bekliolarmısh.bana cok ilginc geldi konushtuk bir sure ben tamam bakarz dedm.Hackleyen olursa zaten bu levele gelmishim yeni acc acmak mı asla.oyunu bırakırm gibi gelior.Dun gece bir arkadasın da account u calındı.msn de gitmish.telefonla konushtuk oyunda tanıshtıı birinden dosya almısh buyuk ihtimal keylogger iceriodu die dusunduk.Boyle olaylar sonucu biraz tedirgin oldk.msn den guvenmediimiz KOculardan dosya alımı oyunda tanınmayan kisilerle trade i yasakladık.Belki mantıksız gelebilir bu yasaklamalar ama bunları yasadıktan sonra bize mantıklı gelmeye basladı ve en azından ufak da olsa koruma saglayabileceini dusunuoruz[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

adamın nicki 2PAC_SHAKUR_RAP
Dedim Baska Sanatcı yada Grup ismi kaldımı hepsini yazmısın massallah sonra sie dedi trade attı bende kabul etmedim dioki
Chitin vercem gel gel dedim sen bana chitin ver sonra dön arkanı sana süprizim var sie dedi gene gitti :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Hack Rulez dir Adamlar Hacklio Bol bol chitin sonra batan geminin malları diye satıo :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

la ben +1 chitin pauld la lvl 54 asssian takasladım ama Dogum tarihini almayı unutttum uzhauhuah[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...