Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu adamı tanıyan var mı?????

ladonnatr

Öne çıkan mesajlar

desene scream yeme şerefine nail oldum diye :D

peki ne kadar süre boyunca hareketsiz kalıyosun? Kaç dmg alıyosun?

ha bi de bişi sorucam. Skillardaki %250 dmg dedigi hadisede. %250 neyin katı? weapon'un mu? stat'daki attack'in mi? ikisinin çarpımının kare kökünü doğrusal düzlem üzerindeki kesişmesinden oluşan trigonometrik bağlamdaki irrasyonel sayıların bileşimi mi?[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

WArrior Master olamadık ama matematik master'ı olduk :D ne sallamışım beaaahhhh[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Şubat 2005 01:51 tarihinde demiş ki:
ikisinin çarpımının kare kökünü doğrusal düzlem üzerindeki kesişmesinden oluşan trigonometrik bağlamdaki irrasyonel sayıların bileşimi mi?

:D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JandeR_SunStar, 09 Şubat 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
dostum eger cokh ogrenmek istiyorsan oyunda gir gor oké. tamam diez_j cokh iyi ona sozum yokh ama sende durmadan bunu soruyorsun eline ne gececek anlamadim hala arkadasin dedigi ego kokusu geliyor benim burnumada :)

kıskanmayalım lütfen...[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

Walla adami daha bugun gördüm ondan öncede arklar bassetti baya saglam adam hll olsun ama arklar bana söyle bisi dedi assasinler gatelerden gecebiliormus sanirim bellua da bizm orc sefrinde arkı kesmis diez_j bende ilkte inanmadım ama gecen bir kisiden daha öle bisi duydum siz buna nediceksiniz
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi hilecisi

bu arada hala aklım ermiyor paartesi aksami biz sawştayken yanidaha savaşd evam ederken iki tane human orclarin bolgeye gecmish onune geleni indiriyordu arkadasin makinasindan gordum deli oldum nasil yapiyor die ve bi kotu yani daha sen ona atak yapinca casting failed oluyor ama o kodumu oturtuyor bu nasil oluyor sizce bi aciklamaniz warmi :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...