Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu adamı tanıyan var mı?????

ladonnatr

Öne çıkan mesajlar

beyler adı diez_J olan ve diez serverında oynayan karakteri rogue olan bu adamı tanıyan var mı bu adam türk mü yoksa yabancımı cok merak ediyorum cünkü bir söylentiye göre bu adam cz ye girdiginde bütün orclar kacıyorlar mıs bu adam türk se bilmek lazım lütfren bana yardımcı olun...
Sosyal ağlarda paylaş

dostum eger cokh ogrenmek istiyorsan oyunda gir gor oké. tamam diez_j cokh iyi ona sozum yokh ama sende durmadan bunu soruyorsun eline ne gececek anlamadim hala arkadasin dedigi ego kokusu geliyor benim burnumada :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi türk napacan item mı istiycen hadi gevur napacan küfür mü edicen[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Magenin Asa Büyüsü lvl 55 alti ne varsa alır :) buffu yoksa karsıdakinin.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 09 Şubat 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
bu oyunda 60 olmadan hikayesin ben bunu bilir söylerim yok assasinde lvl 55 spike felan hikaye min. 60 olmalısın, 62 vacip.

Varsa burda oynayan anlatsın lvl 45 Rogue server Logos da beni Karsus du nick sor soruşdur nasıl biri olduğumu oyunda önemli olan item ben 45 ken en yüksek adam lvl 57 idi ona rağmen eziyordum.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Ezdiğin admalar salakmış iyi lvl 47 deki kullanabildiin itemle lvl 57 deki kullanabildiin item aynımı arkadaşım örneğin wairorsun birinde raptor war birinde max. glave aynımı ezermi düşük lvl yapmayın ya güldürmeyin beni.....[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

--------------------------------------------------------------------------------
bu oyunda 60 olmadan hikayesin ben bunu bilir söylerim yok assasinde lvl 55 spike felan hikaye min. 60 olmalısın, 62 vacip.
--------------------------------------------------------------------------------

He lan aciyip dooru söledin. Biraz önce master skillara baktım. Nasıl içim gitti anlatamam. Fena halde gaza geldim. Hele o Scream skill'ini gördüm ya. pfffff
nereden baksan 400-500 milyon exp var (belki daha fazla). Olm bi ömür gibi geliyo lan bana.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Şubat 2005 01:42 tarihinde demiş ki:

He lan aciyip dooru söledin. Biraz önce master skillara baktım. Nasıl içim gitti anlatamam. Fena halde gaza geldim. Hele o Scream skill'ini gördüm ya. pfffff
nereden baksan 400-500 milyon exp var (belki daha fazla). Olm bi ömür gibi geliyo lan bana.

Bir kere lunar warda scream yedim ümit öyle böyle değil abi put gibi çakılıp kalıyosun kıpırdayamıyosun adam geliyo yawaş yawaş kesiyo sende anestezisiz ameliyat olur gibi izliyosun ölüşünü aynen böle bişi abicim :)[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...