Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DEMİR OK NASIL YAPILIR VEYA NEREDEN ÇIKAR

armi

Öne çıkan mesajlar

styx diyo bence...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

adam bi soru atmısh ortaya kacmısh ses yok bi daha vala super :) gelir herhalde bi kac gune. iron bow=demir ok olarak dusunmus herhalde cunku bu oyunda iron arrow die bisey goren varsa ahanda nassıl yani diye sok olacaktım. Onu yapmıyor mob dan ya da abbysten dusuruosn.
iron arrow icin aslında iron bar alıp bi procuincil e gitmek lazım abi bunları demir ok yapsanaaa :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

styx nedir arkadaşlar
var elimde işe yaramıyosa atıcam[signature][hline]-DoruK-, 03 Şubat 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
ahah bunun şeyle bi benzerliği olabilir mi aliağada tansaçtan bikaç şey alıyodum kızın biri geldi benim sepete orkid attı aynı şey mi
Apache, 05 Şubat 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
karnemde delikanlı kızlar ne ister gibi bir reklam görürsem yırtarım o karneyi
rexx, 05 Şubat 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
Yarın bir gün okul çeketinin arkasında bu alana reklam verebilirisniz yazsını görürsen şaşma meb bu ..

arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem
Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

eger rogue isen yarıyor level 45 te acılıyor kullanıma.Karsındakinin mp sini resetliyordu ya da cok aza indiriyordu tam hatırlamıyorum bu kısmını.Savaslarda cz de flam kullanabilirsin rogue isen.Ama degilsen sat gitsin[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün boss lardan çıkıyor onun dışında abyss gem den de şansına burde benim bulabilirsin ha bide benim çantamda da ararsan bulursun.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...