Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosslar..

Wolcan

Öne çıkan mesajlar

ben estland da talosu boyuna goruyorum , samma da gordum ama bakıp kacıyorum direk daha level 42! tek kestigim boss kekurikekaka :) seviyom keratayı zorlamıyo! 2 kere ring aldım birini 8 birini 6 m e sattım direk! talos la kekurikekaka yı her yagmur yagdıgından sonra goruyorum!
samma yı bi kere gordum! baska da boss moss gormedim! 60 lvl li felan bulmadanda gormek istemiyorum! kekimden baska!
talos talos diyolardı! dun 2 healer ( biri ress ciydi ) bi tanede warrior 10 15 dk da kestiler! warrior daldı healer lar boyuna heal caktı! gozumun onunde rahat rahat kesip gittiler! bende gaza geldim bi goleme daldım! ( stone golem ) yedi gecti valla :([signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage
Race: insan
LvL: Enson 41
Clan: Nu_Metal
Sosyal ağlarda paylaş

la bi ben denk gelemedim su kekuri-kakaya :) nerde oluyor her zmaan bunlar spawn deli olaCam la ringinden degil bi kerecikh goreyim oldureyim :) simdiye kadar butun bosslari kestikh ama bi tanecikh olsun kekur-kaka(ismi uzun yazmak zor geliyor) denen mahlukh denk gelmedi yazarsaniz sewniirm arkadaslar..[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

sonra abi moradon mu marodonamı ora varya otur bekle! yagmur yagmaya basladımı koş dısarı! böyleee direk shilan ların oldugu yere! shilanların oldugu yeri tara digerlerinden azıcık boyu buyuk fazla degil ama dikkat cekmiyo! ares 2 de yakaladım 2 kere! dikkat et fazla yaklasma warrior degilsen! ezik gibi duruyo ama yinede saglam vuruyo!

ohaaa adam 6x de dedigim lafa bak fazla yanaşma kor gozumu .... opsun kekurikekaka[signature][hline]

Server: Ares

[Bu mesaj KingMadboy tarafından 08 Şubat 2005 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben oyle yaptım clandan 3 arkadas 2.5 saat yagmur bekledik dedigim yerde agac altında :) onlar sıkıldı gitti ben yakalayıp kestim :) aynı gun içinde 2 kekuri ring alıp sattım karlı iş hele bankada paran yoksa :P[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cado, 07 Şubat 2005 20:43 tarihinde demiş ki:
8 saatte bir.yağmur yağınca çıkıyorlarmışş :/

Kar yagınca cıkıomu :P
kim uydurmussa iyi uydurmus yagmur ve boss :P[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

golemlerin arkasında troll king ne arıo? yolunumu kaybetmiş? :)

Talos olmasın o :-p

Bizim taloş :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

yolunu kaybetmiş o zaman. Gelemde elinden tutup evine götürek :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 09 Şubat 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
golemlerin arkasında troll king ne arıo? yolunumu kaybetmiş? :)

Talos olmasın o :-p

Bizim taloş :lol:

adam dogru söylüyo bende diez1 de geçen gün gördüm golemlerin arkasında spawn oluyo troll king. tabii lvl 45 rogue oldugumuz için büzük yemedi girmek.[signature][hline]-used to know as hasanmezarci-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...