Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosslar..

Wolcan

Öne çıkan mesajlar

saati belli olmuyo. belirli bi saati yok yani.
mesela kekkurikokukikenkazort lar moradonda 8 saatte bir spawn oluyo. samma amcalar (kafam darmaduman yanlış hatırlıo olabilirim) piana sahilde 12 saatte bir spawn oluo. talos eslant golemlerin orda, troll king troll ve troll warriorların ortasındaki boşlukta geziniolar.
server kapanıp açıldığı saatten sonra başlayın saymaya işte.

ben öyle biliom yanlış olabilir...

(Acilen eve gitmem lazım. Cafedeyim ve bu klavyeyi her an kırabilirim. tuş basmaması yüzünden arka arkaya 7 defa ölürmü bi insan evladı ya:( )[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

En son bi kaç gün önce troll king kesmiştik. saat 18:00 di.
en son kestiğimde 04:30 da kakkurikukkahebeledüt kesmiştim dün saat 06:00 olmuştu daha spawn olmamıştı...
sammalar zaten allaha emanet. saat maat hak getire.
Attilada saat 23:00 civarındaydı galiba. Dimi la murttaza.. ? Saat kaçtı o sıra?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

aresteyim de saat 22:00 yi kaçırdım. çıktımı kukkiriku'lar?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bir de dragon toothlar war breth te cıkıyor sanırm insanlar icinde piana dır.Bunlarda dk ash sulalesinin boss u.Gecen aksam klancana gaza geldik gece saat dort herkes bi hareketli boss cıktı boss cıktı die a2 de oldurduk gaza geldik a1 de de cıkar mı acaba die orada da cıktı onu da oldurduk.A2 deki dragon tooth hammer verdi a1 deki de kol saati.denk gelirseniz oldurun guzel itemlar cıkıyor.eger buyuk klanların breth te piana gezindigini gorurseniz bilinki boss saati gelmistir. eslantta harpy mekanının arka tarafına dogru deru lar var onların az ustunde lamiros lamentation falan var.orada da snake queen cıkıyor.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 07 Şubat 2005 21:07 tarihinde demiş ki:
En son bi kaç gün önce troll king kesmiştik. saat 18:00 di.
en son kestiğimde 04:30 da kakkurikukkahebeledüt kesmiştim dün saat 06:00 olmuştu daha spawn olmamıştı...
sammalar zaten allaha emanet. saat maat hak getire.
Attilada saat 23:00 civarındaydı galiba. Dimi la murttaza.. ? Saat kaçtı o sıra?

Ne zaman lvl kaç oldunda troll kinge daldın :-p[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...