Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biraz yardımcı olurmusunuz

whissinn

Öne çıkan mesajlar

öncelikle selam herkeze pati ko camiasına yeni girdim biraz yardımlarınızla oyunu cözmeye calısıyorum sımdı ork ırkını sectım xin die bir server öle baslıor archer rouge sectım bır arkadas assassın ıcın en ıyı skll stat etc.. demis neyse ben explore ve assassin e verdim acaba simdi archer olamıcakmıyım hıc lvl 17 yım ve bu sehırden sehıre gıden gate e ulasamadım bıde yenı char acarsam ıtemlerı paraları fln gecıremedım arkadasıma para verirken nası vericem fln 550k param var :D ve bu tür konularda yardım edersenız sevınırım daha n00b günlerim[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

Ya assasian/explorer olacaksın,yada archer/explorer olacaksın.
Yeterli paran var,specialty ni seçtigin kaptan kunabarl a gidip,"i want to redistrubite my skill points" dersen skillerini sıfırlar,hepsini archer a,kalanı explorer a vereceksın.

Başka şehire geçmek için,Moradonda ortadaki merdivenlerden inince solda insan gate,sagda orc gate var.Orcsan orc gateden Breth'e.İnsan isen Human gate'den Pianaya gececeksin.

Baska hesaba para geçirmek için 2 pc yada 1 adet arkadaş gerekiyor.Arkadasının üzerine tıklayıp "trade" e basacaksın,parayı oradan verebilirsin.
Edit:dersem->dersen :
İmzan güzelmiş :)[signature][hline]Buzkirpisix
Xigenon
Bıçakçı/4x/dual swordbreaker :-|

[Bu mesaj Buzk tarafından 05 Şubat 2005 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı account içersinideki charların serverlardaki banka hesapları ortak.
Yani "xxx" diye bir account açtın diyelim. Bu account içinde, ares'e kayıtlı 3 charın olsun. Bu 3 charında banka hesapları ortaktır. Bankaya koyduğun item ve paralara diğer charlarda da ulaşabilirsin. Ama bu olay serverlar arası çalışmıyor.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 05 Şubat 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
Ya assasian/explorer olacaksın,yada archer/explorer olacaksın.
Yeterli paran var,specialty ni seçtigin kaptan kunabarl a .........
İmzan güzelmiş :)

verdin bilgiler icin ve iltfat bana ise yine yaptın iltifat icin tşkrler[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

dostum herkeS sectigi karakterden hoşlanir tamam Sen demişsin BıçaKçı (AssaSsin) Senin bu hoşuna gidebilir ama birde soyle dusun bende buyucuyum (MaGe) superNowa ile 2-3 kişi aynı anda aldiginda sewinmezmisin :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim de buyucum vardi MyKO'da ama hic sevememistim. İlk defa bicakci oldum burada guzel geldi.kaya kaya vuruyorsun eglenceli oluyor.:)

Senin zevkin tabi.sevebilirsin buyucuyu, zevkli gelebilir sana ama ben cok da isinamadim 5x olmama ragmen.[signature][hline]USKO
Xigenon
Char_1 : Rouge - TuMaN_lvl2x
MYKO
ODIN
Char_1 : Mage_Lightning_lvl5x
Char_2 : Rouge_Archer_lvl3x
Char_3 : Warrior_Attacker_lvl2x
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun zevkini ancak üçüncü charınızda yaşarsınız. Çünkü ilk 2 charda, ilk levellerde hatalar yapar ve ilerki bölümlerde zevk alamazsınız.
Şu anda level 42 papermage charım var. Level 60 assasin charım olsa bu kadar zevk alamazdım heralde. :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..
Sosyal ağlarda paylaş

Madem konu kaydı,8.4x charım,artık baydı bence,yani bir oyun bu kadar bayık olur.Paso kasıyosun abi,baska hicbisi yok,hani quest desen oda çok az,pvp desen oda sınırlı,item desen herşey paraya bakıyor,karakterler arası dengesizlikler çook fazla.Oynadık ama açıkçası olmamış,becerememişler bu oyunu.
Bende 1 aya wow a geçicem.Bu oyunun max ömrü bi 4-5 ay daha belki.[signature][hline]Buzkirpisix
Xigenon
Bıçakçı/4x/dual swordbreaker :-|

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Neronn, 05 Şubat 2005 02:58 tarihinde demiş ki:
K.O'yu çok kısa sürede oynadım ama adamı bayıyor belli bir süreden sonra.

bişi sorabilirmiyim lvl kaça kadar kastın en iyi adamını[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bişey daha sormak istiyorum ya bana bıraz daha yardım lzm sımdı karşımdaki adamın levelini nasıl öğrenicem bide bu düsmanın sehrine gittimde çok güclülüer fln acaba ben mage mı acsam yardımcı olurmusunzu bu archer bıraz baydıda yeni bir char acıcam warriormu açsam daha iyi mage mi? güç bakımından[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

sen lvl5x olmadan savaşa katılmaman lazım tabi güçlü gelirler
adamlar olmuş 6x 5x sen daha 3x oyüzden kasmadan
savaşa gitme ve karşındaki adamın lvlını sorarak öğrenirsin yani başka bir ihtimal yok
(var ama şu anda çalışmıyor bir program sayesinde görülüyordu ama kullanmak yasak ve hiç indirme derim
çoğu trojan ve keylogger dolu)[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...