Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni RTS : Armies of Exigo

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

dediğim gibi warcrafı ı andırıyor . İyide illa farklı olacak diye bir şey yok ya . Adamlar kurguyu veya motoru mu desek ona benzetmişler .Fakat ben bu kadar erken takılmazdım, oyun zor gibi :) . Şu kale savunmasını nasıl başardınız , anlatırsanız sevinirim . Birde piyasada partch leri dolaşıyor . Neleri fix ediyor 1.2 ve 1.3 patchleri ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben son yorumumu yapayım bari . Oyun bence iyi en az alacağı puan 80-85 civarı . Her ne kadar W3 ü çok andırsada farklı bir oyun yapısı var. Sanırım sıkılmazsınız oynarsanız . Aslında bir iki oyun oynamak isterdim multiplayer fakat vaktim yok :) Rts hastaları alsın mutlaka . (Ben aldım ). Multiplayerda sanırım 4 ırk var , bu da tatmin edici ama oyundaki denge nasıldır bilmiyorum . 4. lvl ı geçtiğimde epey sevindim ki yani "Yeter! dedirtmişti bu kadar olmaz " derken geçtim . Konu bağlantıları şimdilik fena değil 5. lvl dayım daha sıkmadı . Kolay gelsin herkese .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 01 Şubat 2005 00:43 tarihinde demiş ki:
yok bence 5 para etmez...

Aklıma gelmişken kaçtır cevap verecektim atlıyorum . Canım kardeşim bir şeyin iyisini sen yapabiliyorsan yap sonra bu cümleyi kullan . Emeğe saygı lütfen . Bir şeyi yıkması kolay fakat yapması zordur , değil mi ? Zaten copy kullanıyorsun oyunu bari böyle konuşma .İyiki seni dinlemeyip oynadım oyunu gayet hoş yorumumu yapmıştım zaten .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 04 Şubat 2005 00:12 tarihinde demiş ki:
ii begendigine sevindim ben begenmedim varmı ötesi ?

İnan umurumda da değil :) kendimi paralayamam .Tek söylediğim genel anlamda bir şeyi kötülemeden önce onun nasıl ortaya çıktığını düşünmen . Toplum olarak eleştirmeyi seviyoruz ama iş çözüme gelince , gel gör nal topluyoruz.Bu konuyu uzatmanında bir anlamı yok yüz yüze olsaydık daha uzun konuşabilirdik ama sorun oyunu beğenmenip beğenmemen değil bilmem anlatabildim mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

xantia emeğe saygı varda en başından beri bütün özellikleri (büyülere kadar) warcraftın %80 aynısı olan bır oyuna kusura bakma ama emek harcanmış diyemem adamLaR orjinaL bi oyun yaratsaydı helal olsun derdim sonuçta EA üstlenmiş dağıtımı demekki umud vaat ediyor EA oyunlarını biliriz..[signature][hline]Strenght,Pride,Discipline
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Level dergisi oyuna 78 vermiş ve dediğim gibi warcraft tadında demişler. Aynı fikirde olduğumuz bir diğer noktada oyunda bazı noktaların zorluğu ve sadece belirli oyuncuların bu oyunun oynayabileceği. Anlayacağınız gibi oyun RTS hastalarına ve ben bu işlerde ustayım diyenlere sunulmuştur . Önüne gelen oynayamıyor demek . Vallaha biraz hile de karışmış AI sına ama sanırım patchlerle daha hoş olabilir . 1.3 ü mutlaka kurun diyorlar patch lerinden ama neyi fixlediğine bakmadım daha .Bakınca yazarım .
Sosyal ağlarda paylaş

xantia katılmıyorum o konuda

oyun zor değil sadece herolar kolay ölebiliyo bu gıcık ediyo adamı
ben şimdi 12.ci bölümde filanım
en çok 4. bölümdemi ne zorlanmıştım farkında olmadan 5-6kez herom ölmüştü sırf dikkat edemediğimden
ondan sonra alıştım

genel olarak zaten
base i kuruyosun başta en fazla 1 kere saldırıyolar onu savdıktan sonra base i geliştirip saldırıyosun hatta savaşta fazla micro management yapmana bile gerek yok düşmandan fazla üniten olsun yeter

aslında eğlenceli oyun kötü oyun değil ama acayipwarcraft kopyası
blizzard bu oyunu expansion pack diye çıkarsa karakterlere warcraft skinlerini giydirsene kimse farkına varmaz o kadar yani[signature][hline]ama kopuktu kopuktu zincir olduramadım......
Sosyal ağlarda paylaş

lanet olsun! lanet olsun! lanet olsun!
oklar yine kol kalınlığında ya...

hmm oyun zaten çıkmış.
[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 08 Şubat 2005 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 08 Şubat 2005 00:56 tarihinde demiş ki:
xantia katılmıyorum o konuda

oyun zor değil sadece herolar kolay ölebiliyo bu gıcık ediyo adamı
ben şimdi 12.ci bölümde filanım
en çok 4. bölümdemi ne zorlanmıştım farkında olmadan 5-6kez herom ölmüştü sırf dikkat edemediğimden
ondan sonra alıştım

genel olarak zaten
base i kuruyosun başta en fazla 1 kere saldırıyolar onu savdıktan sonra base i geliştirip saldırıyosun hatta savaşta fazla micro management yapmana bile gerek yok düşmandan fazla üniten olsun yeter

aslında eğlenceli oyun kötü oyun değil ama acayipwarcraft kopyası
blizzard bu oyunu expansion pack diye çıkarsa karakterlere warcraft skinlerini giydirsene kimse farkına varmaz o kadar yani

Aynı fikirdeyim . Warcraft ı da Starcraftıda çok sevdiğimden belki buda hoş geldi bana . ama şu yer altından geçme olayları hoş . Fakat multi daha denemedim nasıl olacağını ancak 2 makinada anlayacağız . Birde hem warcraft ve starcraftı aynı yerde görmek güzel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 08 Şubat 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
lanet olsun! lanet olsun! lanet olsun!
oklar yine kol kalınlığında ya...

hmm oyun zaten çıkmış.

E sizin atığınız oklar kıl gibi oluyo tabi ama biz cüceler böle boru gibi ok atarız, normal yani ok kalınlığı[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Siz ok degil de cekic atmıyo muydunuz? O boyla anca shortbow kullanırsınız ya, bırakın okları bi atalım =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...