Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

reconnaissance report quest i

Thadeus

Öne çıkan mesajlar

Recon diye bi elemanın etrafın toplanmış bir sürü guard. Eğer humansan Guardlar orc. orc sanda tam tersi. Forumu biraz araştır bu görevle iligi bilgi bulabilrsin. Ben tam olarak yerini hatırlamıyorum.[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar görev şu an için calısmıyor-(du 2 gune kadar,rezil olmayalımda :D)

Normalde o spy in etrafında 5 tane orc npc olacaktı onları kesecektın.Ama 5 i olunce tekrar 5 tane spawn olması 10 dk alıyor sanırım.Bi 10 dk beklede yalancı cıkmıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 2 haftadır ortalıkta scoutin soldiermidir ne halltır yok ondan işte.sitenin forumlarından takip ettim olayı anladığım kadarıyla Kol admini çoluğu çocuğu alıp marmarise tatile flan çıkmış yeni gelmiş bugunlerde çözecem diyormuş..[signature][hline]THeY WiLL RoLL iN FeaR...
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce bir başlık altında da yazmıştım.

Oyundaki bir bug veya yenilenme sonucunda o recon denilen arkadaşlar çok uzun saat aralığında spawn oluyorlar. Ben epey uğraşmıştım bitirmek için. Saat 04:30 sıralarında spawn olmuşlardı.

Kasmanıza değecek bişey değil. O süre içinde gidin harpy partisine katılın daha iyi... Yada haunga... veya vahşice worms kesin. Ne bilim levelinize göre işte.

Ayrıca tanıdık buffer alın yanınıza. İhtiyacınız olur. Rogue bulabilirseniz o da faydalı olur. ("Keserken parti kurmayın kestikleriniz hiç bi işe yaramaz" diye bişi duymuştum. Bilmiom doğrumudur)

Saygılar.[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Eeee, ben bu koordinatlara bir türlü varamadım. Koordinatlar Moradonda bir yeri gösteriyor. Daha iyi okuyayım diye Falkwine a gittim bi daha verdi o Lune Item'dan. Satamıyorsun da çantada kaldı öyle napacaz şimdi. El Morad' ım nereden bulacam o adamı da kesip alacam map'leri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...