Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bardish

tosun_pasa

Öne çıkan mesajlar

ikisi arasındaki tek fark reducelerin upgrade ederken yanma olasılığı daha fazladır.
elindeki silaha poison ekleyebilirsin.buda blessed elemental scroll ile olabilir.ve poison ekler.
fakat normal bir bardish alıp(reduce olmayan) onu +3 +4 yapıp xp party lere katıl.
str yettiği zamanda bi glave alıp onunla oynamaya çalış.
reduce bir bardish e bahsettiğin veya sorduğun ilavelerin (poison damage gibi) yapılması gereksiz.
Sosyal ağlarda paylaş

nece konuşuonuz kardeşim bardish mardish diye yauv..
Warriorlar bastı forumu. Nerdesiniz mageler. :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 07 Şubat 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
ikisi arasındaki tek fark reducelerin upgrade ederken yanma olasılığı daha fazladır.
elindeki silaha poison ekleyebilirsin.buda blessed elemental scroll ile olabilir.ve poison ekler.
fakat normal bir bardish alıp(reduce olmayan) onu +3 +4 yapıp xp party lere katıl.
str yettiği zamanda bi glave alıp onunla oynamaya çalış.
reduce bir bardish e bahsettiğin veya sorduğun ilavelerin (poison damage gibi) yapılması gereksiz.

reduce bardish'e poison damage eklemek neden gereksiz peki? yani madem ki reduce olmayan ile tek farki upgrade ederken yanma olasiligiysa bu durumda yanmadigi surece bi sakincasi olmamasi lazim..?[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

tosun paşa arkadaş doğru söylüyo.bi bardish için o kadar scrollu boşuna harcama bencede.ama yinede sen bilirsin.bardish o kadar kaliteli bir silah değil.değmez bencede :D[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: CHAMPIONS :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Düşük lvllar için bence çok kaliteli. Bende +6sı var. Poison u olsa hiç fena olmazdı. 60-60 düşüyor. Cz de 10 canın kaldığı nı düşünki hekeze olmuştur.. Ardada da bi poison geldimi karşıdakine çat ölüyor. 60 dmg deyip geçmeyin beyler...[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

ama sendeki +6 :) adam daha reduce basacak.sonra upgrade devam.+6 olasıya kadar belki yanacak :)
yani bu silah için o kadar upgrade item kullanması bence yanlış sence :D[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Sosyal ağlarda paylaş

BArdish'e laf söyletmem ben. level 45-55 arası kullanılabilecek en iyi silah...

Glave'in required str si çok fazla. Eğer sansınız yoksa daha iyi bi silah bulamadıysanız Glave bayağı kullanışlıdır.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki durumun aynısı. Valla şu an beş param yok.

Benim ilk amacım bi tane bus ile bardish'i +6 yapmak daha sonra bes ile + dmg vermek.

Glave kullanmaya başlayana kadar benim düşüncem bu yönde.
İlk fırsatta bunu yapıcam. Daha sonra zaten satarsın iyi bi fiyata...[signature][hline]Nation: El MORAD

[Bu mesaj Murtaza tarafından 07 Şubat 2005 17:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha öyleyse iyi.rudece basılmış ise o daha iyi lvl in düşük olsa bile kullanabilirsin.ama bence posion damege ekleme çalışırken dikka et.biliyosun upgrade olayı biraz şans işi.yedek bi silahın yoksa deneme sonra pişman olabilirsin :-)[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 07 Şubat 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Reduce edilmiş silaha baska sey ekleyemezsiniz.
Spear türevleri elemental ekleyince poisonlı olur.

hah i$te buydu aradigim cevap saol.
o zaman bu +5 (reduce) bardishe elemental ekleyince hic $ansa bakmadan yaniyor.
en iyisi ben bunu cikarayim elden.
var mi reduce olmayan +4/5 bardish satacak? :)[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bak yukarıda kaç kişi aynı şöylemiş.
sen ilk başta bardish in +5 olduğunu belirmemiştin.
glave +1 190 str ister.(gece bir tane patlattım)
sen o sebeple glave kullanabilene kadar bu silahla devam et.
sürekli xp kasacaksın zaten.
sonuçta warriorsun ve lvl 60 olman lazım, 55 filan olduğunda cz ye çıkarım hayalleri kurma :)
bardish kullandığına göre sanırım attackersın.
lvl 60 olduğunda (bir puanlama hatası yapmadığını düşünerek söylüyorum) sword dance açılacak.işte o zaman warrior tadından yenmez.

chitin shell set giyebilmen için health i 94 yapman lazım(pauldron 94 istiyor ) bu sebeple lvl 56 dan sonra puanlarını dağıtırken dikkat et.ben 56 dan sonra 1 hp 2 str veriyorum.
istersen 58 den 59 a 3 hp verirsin.59 dan 60 a geçerken 1 hp verirsin böylece 94 olur.yani 56 dan sonra dağıtım kararı senin.
Sosyal ağlarda paylaş

reskill yap provoke ol.
60 a kadar devam et 59 un sonunda reskill yap attacker ol.
60 da attacker ın sword dance i açılıyor.
cz ye çıkarsın
yada ben iyice kasarım xp dersen.
lvl 62 ye kadar provoke devam et
61in sonunda reskill yap attacker ol,62 de scream açılıyor
terör estir cz de..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 07 Şubat 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
Reduce edilmiş silaha baska sey ekleyemezsiniz.
Spear türevleri elemental ekleyince poisonlı olur.

Sonunda biri çıkıpta söyledi bu kadar saçmalık yazmışsınız murtaza reduceli iteme posion eklendiği ne zaman göründü bir silaha ya reduce yada poion eklersin.......(Teşekkürler kirpi)[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de öyle olduğunu zannediyodum. Demek ki eklenmiyomuş. Bunu da öörenmiş oldum.

İlk önce bunu öğrenmemi sağladığınız için konuyla ilgili yorum yapan herkese teşekkürlerimi sunarım.

MEsajlardaki asabiyet sınırını mutlaka belli bi seviyede tutun. Şenşakrak, geyik yapan bi insan olabilirim. Ama bu herzaman olmaz. Bir gün birisine ters cevap verebilirim. Burial sana bunu msn'de de söyledim. Mesajlarındaki iğnelemelere bir son verirsen sevinirim. Hiç kimse bu oyunu "anasının karnında" öğrenmedi. Oynadıkça öğreniyoruz. Ben bu forum'a niye takılıyorum. Her an yeni birşey öğrenme ihtimali olduu için. Siz de bunu farkına varın, ona göre davranın. Kimsenin burada birbirini küçük düşürmeye, ezmeye hakkı yok. (yapılan geyikler hariç. Espriden anlayan espriyle cevap verir.)

Umarım ilerleyen zamanlarda ben de size yararlı bilgiler sunarım...

Saygılarımla...

Ümit[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 08 Şubat 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
Ben de öyle olduğunu zannediyodum. Demek ki eklenmiyomuş. Bunu da öörenmiş oldum.

İlk önce bunu öğrenmemi sağladığınız için konuyla ilgili yorum yapan herkese teşekkürlerimi sunarım.

MEsajlardaki asabiyet sınırını mutlaka belli bi seviyede tutun. Şenşakrak, geyik yapan bi insan olabilirim. Ama bu herzaman olmaz. Bir gün birisine ters cevap verebilirim. Burial sana bunu msn'de de söyledim. Mesajlarındaki iğnelemelere bir son verirsen sevinirim. Hiç kimse bu oyunu "anasının karnında" öğrenmedi. Oynadıkça öğreniyoruz. Ben bu forum'a niye takılıyorum. Her an yeni birşey öğrenme ihtimali olduu için. Siz de bunu farkına varın, ona göre davranın. Kimsenin burada birbirini küçük düşürmeye, ezmeye hakkı yok. (yapılan geyikler hariç. Espriden anlayan espriyle cevap verir.)

Umarım ilerleyen zamanlarda ben de size yararlı bilgiler sunarım...

Saygılarımla...

Ümit

Msn de sorun vardı sana yazcaktım yoksa offline oldum ve tekrar giremedim(hala giremiyorum) sen beni anlamak istediğin gibi anlamışsın hatırlarsan en son ''ben lvl 58 im ve kendimi bu oynda hiç bir şey olarak görüyorum'' yazmıştım ama önemli değil isteyen istediği gibi anlasın ama sen beni yanlış ANLADIN!!!!!!!![signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...