Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ersun YALAN fiyaskoLarı devam ediyor

Mave

Öne çıkan mesajlar

Evet Uğur YıLdırım için " benimLe pazarLık yaptı , iLk 11 garantisi istedi , MiLLİ takımda pazarLık oLmaz " diyen ersuna cevabı dün Uğur 'dan geLdi. Uğur kesinLikLe öyLe bişeyi taLep etmeyecek kadar biLinçLi , akLı başında , görgüLü ve insani bir futboLcu oLduğunu diLe getirerek ersunu bir kere daha YALANLADI.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

ersun yanal'ın hakan şükür'ü taktik icabı oynatmıyorum sözlerinden sonra zaten herhangi bir konuda milli takım hocamıza güvenebilmemiz söz konusu değil.

uğur yıldırım'da çıktı söyledi kesinlikle öyle birşey söylemediğini ve böyle birşeyi söylemesinin haddi olmadığını ''ben kimim ki pazarlık yapim böyle birşey için'' diyerek belirtti.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silvaras, 07 Şubat 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
Peki Ugurun dogruları söyledigine dair elinde bi kanıt var mı yoksa bu önyargidan dolayı mı direk astınız ?

+1[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peki Ugurun dogruları söyledigine dair elinde bi kanıt var mı yoksa bu önyargidan dolayı mı direk astınız ?

peki ersun yalanın elinde boyle bi kanit varmı.. iddiayı ortaya atan o sonucta.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

hakan şükürü taktiksel sebeplerle oynatmayıp , onun oynamadığı 180 dakika boyunca ceza sahasına sürekli yüksek ortalar yaptıran , penaltı atılırken nerdeyse ağlayacak kadar zayıf karakterli bi antrenörün hiç bi dediğine inanmam.

ancak aklada şu geliyor. uğur yıldırım neden şimdi söylüyor? pazarlık yaptığı iddia edildiği zamanlarda nerdeymiş? çok oynamak istediği (!) ülkenin basınını hiç mi takip etmemiş?

garip bi durum.[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 28
Hüsamettin Invul Tanker LvL 18

Sosyal ağlarda paylaş

Adamın tüm yaşamı Hollanda'da geçmiş.Oranın milli takımını seçmesine saygı duymak lazım.Bana kalırsa bu bizim takıma gelmeye çalışmıştır ama bizim ersun,taktiğine uymadığı(!) için bunu geri yollamıştır.Basını susturmak için de böyle bi yalan sölemiştir.Doğrudur.Beklerim.Onun gibi bi adamla bu takım hiçbir yere gidemez.Takımda iyi olanı değil,eski adamlarını oynatıyo..Düş yakamızdan ERSUN

[Bu mesaj Revenge tarafından 07 Şubat 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ersun yanal zaten karakterini belli etmis(yok)bir hocamızdr ama ugur yıldırm da turklukten nasibini almamıs hollanda cobanıdr soyle dedı de o yuzden gelmedım falan fılan lafları sokmez hollanda mıllı takımında 1 2 defa oynar sonra da lıglerde yasamını surdurur he turkıyeye de gelır anca karagumrukte oynar bu karaktersızın hayatı da boyle surer:P(karagumruk bi ornektir kimse alınmasın)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu denizi milli takıma alıyorya orada bitiyorum bu ersun'a.insan eski öğrencilerini anca bu kadar kollar.hadi onu geçtim serkan balcı tamam iyi futbolcu ama adam 1 maç oynuyor 5 maç yedek sen bu adamı nasıl milli yapıyorsun be adam türkiyede orta sahamı kalmadı gerçekten artık düşsün yakamızdan ersun hoca.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

herkes uğur mu doğru diyor yoksa ersun mu. 2'side yalan olabilir ama ersun'un ki kesin yalandır, neden mi?

hakan şükür'ü takıma almıyor ve bunu takımı gençleştirmek, yeni bir sistem oturtmak uğruna yaptığını söylüyor. ama takıma hala rüştü, bülent gibi yaşlı oyuncular alınıyor. ayrıca diğer arkadaşların da dediği gibi taktiğin hiç değişmediği aşikar. hakan ile bir problemi olmadığını söylüyor ama diğer yaşlı oyuncuları alırken iyi oynayan hakan'ı almıyor? oynatmayacağı bülent'i almak yerine hakan'ı alsa, hakan'ın takıma çok daha yararlı olacağı çok belli. sizce sorun var mıdır hakanla arasında ersun'un yoksa yok mudur?

e bu kadar yalandan sonra ersun'un herhangi bir sözüne inanmak ne kadar mümkün?

ayrıca hangi futbolcu ilk 11'de oynama garantisi ister ki? kabul edecekse türk milli takımını kabul eder, çağrıldığında takıma gelir, oynatılmazsa kulübesinde paşa paşa oturur. ama uğur demek ki hollanda'yı seçmiş, ona da saygı duymak lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

bir başarısızlılığın kabul edilmesi için illa maç sonuçları veya elemeleri geçemyip bir şampiyonaya daha mı veda etmek gerekiyor
ersun hocanın başarısız olduğu ve milli takımı aldığı konumdan, değil bir adım ileriye götürmeyi dahada geriletmesi gayet açık ve net
hepten zarar etmeden kara geçilmesi için bence ersun yanalın milli takımdan alınması lazım
bence beceremedi birşey katamadı takıma[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda getirebilecekleri güzel bi türk teknik direktör yok.ama ersun yanal bence bundan sonraki maçı kaybederse kesin gönderilmeli.zaten getirilmesi hataydı.şenol güneş bence baya iyiydi.trabzonda bence şambiyonluk şansı baya büyük.(baya fazla abartımı oldu acap)[signature][hline]

========>CaDoBaBa<=========
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...