Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

meleklerin dustugu kent

hazal

Öne çıkan mesajlar

Meleklerin dustugu kent burasi. Burasi iste o yer. Guzelliklerin birer birer yokedildigi Cehennem burasi. Meleklerin yok edildigi, safligin kufurlerle lekelendigi, guzelligin pis bakislarla ve uyusturucularla cirkinlestirildigi yer burasi. Burasi yokolusun kenti. Burasi gelecegin meleklerin elinden alindigi ve insanlarin eline dustugu yer. Burasi goklerden dusen meleklerin yeri. Burasi yokolusun kenti, burasi acinin ve palyanco gibi boyanmis dinin ve cocuklarin eline verilen sekerde uyusturucu olan kent. Burasi meleklerin dustugu kent. Burasi yokolusu kenti. Burasi insanlarin ve cirkinlesmis ruhun kenti. Burasi guzelligin kotu bakislarla ve uyusturucularla cirkinlestirildigi, safligin kufurlerle lekelendigi ve palyanca gibi boyanmis dinlerin kenti. Burasi yokolus kenti. Burasi olumun ve karanligin kenti. Burasi insanoglunun Dunya diye adlandirdigi yer. Burasi O’nun insanogluna verdigi yer. Burasi yokoluslarin ve kaybolanlarin kenti ve kiyamete kadar boyle olacak. Ve biz bunun icin hicbirsey yapayacagiz. O bunu soyluyor. Bu kent-yani insanoglunun dunya diye adlandirdigi yer- artik karanligin kenti.
Belki bir isik yakilirsa, Bizim tarafimizdan... Ama kim, hangimiz curret edebilirki? .....
Sosyal ağlarda paylaş

ben nbunu yazan kizi taniyorum!!!!!
bi kere 14 yasinda
sonra cok okuyan,cok dusunen,cok ofkeli bir kiz
benim yan odamda yasiyor,sabahlari bana kahve yapiyor
beraber newtown a gidip kahve icip oglanlara bakip kikirdiyoruz
fantastik edebiyat favorisi
hep ucubeler,yaratiklar,melekler,seytanlar,gunah ...
hatta h.p lovercraft tan gotik oykuler...
sonrada oturup bunlari yaziyor...
iyi filimler seyrediyor,iyi muzik dinliyor binlerce hayali var,soru isaretli rozet takiyor veee kutuplarda yasamayi planliyor karamsarda olsa iyi yaziyor bence,evet evet hamurunda var bisiyler...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu güzeller güzeli akıllı kızı ben de tanıyorum.

hem de yakınen ;)

Ellerine sağlık hazalcım çok güzel olmuş. Yazdığın herşeyi takip edeceğim.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L45
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L34
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L18
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...