Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl in oyun out...

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

Ben bi zamanlar çok oyun oynardım yani baya ilgiliydim bu işe.. İşte ne bilim yeni çıkanları takip eder hatta hoşuma gidenleri alırdım.. Taki.. adsl gelene kadar.. bir ay kadar oldu geleli ama elmi ayağımı çektirmeyi başardı oyunlardan. Sadece online oyunlar ilgimi çekiyo artık ne bilim ya değişik bi ruh hali işte..Aynı sorunları yaşayan arkadaşlar war mı dertleşebileceim..:(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben varım... ki sen beni tanıyosun biliyosun neler hissettiğimi ama bence bu konunun yeri konu dışı...

ADSL varsa insan boş boş surf yapmak , paticikte takılmak, msn kasmak, uo vs. oynamaktan baska bişey yapmıyor tabi gercek ugrasların varsa o baska flashle site kasmak gibi flan o zaman dolu dolu kullanırsın adsl yi ve hiiiç oyun oynamadıgın için uzulmezsin :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de PS2 var ADSL aldıktan sonra yani 6 aydan beri dokunmuyorum hiç. Sadece koleksiyon olsun diye PS2 oyunu alıyorum. Bilgisayar için en az 10 tane oyun aldım sadece giriş demolarını seyrettim şu an masaüstünde iconları duruyor. Arada bir bende şu oyun da varmış diyorum.

Vasa yoksa SWG zaten az kaldi jedi olmama lol.[signature][hline]Alante Freecrest
SWG - Eclipse - Force Academy
Sosyal ağlarda paylaş

internet geldiikten sonra bende oyun oynamayı unuttum ıntertım gelmeden once oynamadıgım oyun yoktu nerdeyse cıkan her oyunu oynayan bır ınsandım.[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bir internet bağlantısı varken kim bilgisayar oyunlarının ziyan işleyişiyle uğraşırki tercih tabiki online oyuna doğru olacak çünkü rakiplerde insan[signature][hline]Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben uzun zamandır paradox oyunlarından başka bişi oynamıyorum.bide arada rpg bulursam oynuyorum o kadar.(okulun hattı çok sağlam ama portların çoğu kapalı olduğu için online oyun oynayamıyorum.bu da bi etken yani hehe)

[Bu mesaj EagleEye tarafından 08 Şubat 2005 09:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 07 Şubat 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
online oyunlar oyun değil mi yani
eski avatarın daha guseldi :-P[signature][hline]-2 kişi birbirini sever, kavuşursalar mutluluk olur
-1 kişi sever ötekisi kaçarsa aşk olur
-2 kişide sever kavuşamazsa işte ozaman efsane olur :)
---------------------------------------------
Karın gösünü sefiyim, en güsel bişi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...