Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8 Subat Sali Nerdesin Firuze

Doo_m

Öne çıkan mesajlar

said:
Truwan, 05 Şubat 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
Onun da reklamını veriyorlar iyi bakmadım ama ya bir hafta arayla salı günü ya da aynı gün farklı saatler.

abi nerdesin firuzeyi 8 de vercekler film rahat reklamlarıyla 10:30 da biter en az tabii.
artık biraz daha reklam reklam saat 11 i bulur.
o saatten sonra da yüzüklerin efendisini verirlerse film zaten 3 saat küsür.maşallah.
haddi ben izlerim de ufak çocuklar izleyemezler ben ona yanıyorum :([signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
BenCss ateş ederek yaptığım amblem
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yeni bir konu açarken açılan konuların başlıklarına dikkat edilmesi -imla kurallarına uygunluk, konuyu düzgün anlatabilme, v.s.- gerekliliğini tekrar hatırlatmak isterim.

Filmimizin adı "Neredesin Firuze"

Ha ayrıca: Özcan Deniz'in ben bu işin kralıyım filmi ben yarattım ben olmasam izlenmezdi, überim şeklindeki yaklaşımı nedeniyle sinemada gidipde filmi izlemedim, bakalım televizyonda görücez umarım.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce izlememiştim gayet güzel filmmiş,tekrarını elbet verir yakında izlemeyenler izlesin bence bidahekine.[signature][hline] "Eğer kişi hem akıllı hem çalışkan ise takdir et, çalışkan fakat akıllı değil ise dikkat et, akıllı fakat tembel ise ikaz et, hem akılsız hem tembel ise imha et!.."
Sosyal ağlarda paylaş

[spo=filmin sonu]filmin sonunda firuzenin hayaleti gelip yataklarda farklı farklı yetrlerde yatan 5 kahramanın yüzleirni okşuyo falan,
sonra haluk bilginer uyanıyo
ölmemişim diyo, muhasebeci adamı uyandırıyo, teker teker uyanıyolr, ferhat uyanmıyo bi tek, onu uyandırmaya kasıyolar, ferhat rüyasında firuzeyi görüyo, uyanıyo

ölmemişiz diye seivniyolar

tekrar balığın adını hatırlamaya kasıyo haluk bilginer ferhat kendine gelirken

yeni bir başlangıç yapıcaz falan diyo, adı da... neydi o blaık çarpan... diyo

gözleri büyüyo, tam adını sölcek, sahne değişiyor, bir kağıdın üstünde vatoz kayıt diye bi damga basılıyo

sonra da değişik gfaztelerde magazinlerde vatozun yükselişi, falan kahramanların özel hayatlarından kesitler koyuluyo

bence süper bi filmdi[/spo][signature][hline]I have grown older,
You have grown colder,
And nothing is very much fun,
Any more.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...