Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] paticik serverleri yada alternatifleri

GwaihirNenuial

Öne çıkan mesajlar

selamlar..
single player olarak pek çok kez bitirmeme (pek çoğunuz gibi) rağmen, halen multiplayer konusunda hiçbir şey bilmiyorum. elimde sadece ana oyun ve Shadows of undrentide expensionu war. paticiğin serverine veya elimdeki oyunla girebileceğim herhangi bir servere nasıl ulaşabileceğimi ÖĞRETEBİLECEK bir şahıs arıyorum. yardımlarınızı rica ediyorum :Z
msn: [email protected][signature][hline]Gilthoniel A Elbereth...
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizcen iyiyse ve role play açısından kendine güveniyorsan City of Arabel (PW Story listesindedir), biraz aksiyon olsun arada role play zarar vermez diyorsan Shadows of the Sword Coast (PW Action ya da Role Play bölümünd eolmalı), yok akıllara zarar eşyalarla epic monster keseceğim diyorsan Hall of the Worlds tavsiye ederim.

Mythos vardı eskiden, ki hala var ama oynayan çok yok üstelik girmesi zor oynaması ayrı bir derttir. Narc's Bond of Blood da eğlenceli fakat çok zorlaşıyor 4. levelden sonra. Yerli server olayına yabancıyım.[signature][hline]
'Rüzgarıma kapılma sebebim olursun'.
Sosyal ağlarda paylaş

bak max benimle ugrama artık anlıyormusun burası senin sitenin forumları deil kimseyle burda kavgam yok bu forumlarda ben cok mutluyum uzatıpta buralara getirme ugrasma benimle beni baska seylere zorlama benimde bi sabır sınırım var arkandan yaratıga dalmak ne zamandır beri bug oldu? boyle yarım yamalak forumda konusmak olmuyor eger ankda isen bicafede fln oturup konusalım deilsem om ile msn'ini atta kapatalım su konuyu.bi rogue icin sneak attack ne zamandan beri bug ha?[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...

..:www.hisaroyun.com:.. [ Moderator ]

[Bu mesaj Elandoriel tarafından 06 Şubat 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

action katagorisi altında TheCepNexus adlı server'ı tavsiye ederim,süper bir haritası var zaten tek bu serverda var o harita eğer gelen olursa (EMP) Jagatay ile başlayan herhangi bir karakterime msg atabilirler yardımcı olurum

Aslında iki tane yazacaktım ama narsil zaten hall of the worlds'ü yazmış :).

Mix'e gelince,server 1.64 de kaldığı için oynamıyorum,zaten toplamda 5 dakika oynadım orda yorum yapamam :).Gir dene sonuçta denemeden bilemezsin :).[signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

mix server'ı hakkındaki yerel eleştirileri çok rahatça kendi forumlarında yapabilirsiniz. olayın bireysel eleştiri boyutunu aşarak, karşılıklı atışmaya gelmesi paticik kurallarına bizim nwn ekibi olarak oluşturmaya çalışdığımız kurallara da fazlası ile aykırı.

mesajları silmeyi sevmediğim için ellemiyorum ama bundan sonra server eleştirisini konu ile alakasız bir şekilde kimin daha uzağa işediği konusuna çevirirseniz, katılımlarınızı başka yerlerde yapmaya zorlamak durumunda kalıcam iki tarafı da.

hakkaten mix server'ı eleştirileri ve buna verilen yersiz cevaplar sonucu oluşan tartışmalar canımı sıkmaya başladı. eleştirinizi düzgün yapmadığınız sürece bu günden itibaren forumlarda görmeyi ummayın.

ha eleştiri yapacaksanız da aşağıdaki gibi olsun
[spo1=adam gibi eleştiri]ciks serverını zamanında bug abuse etmediğimi düşündüğüm takdirde yerel yöneticilerinin aksini düşünmesinden dolayı uzaklaştırıldım. kişisel olarak anlayışlarını beğenmiyorum, oynamanı da tavsiye etmem.[/spo][signature][hline]there is nothing in this world worth to believe in
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...