Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko-opengl

Buzx

Öne çıkan mesajlar

Arkidişler biz bu ko yu illa d3d de mi oynıycaz,opengl de oynanmıyormu? yada aslında opengl de oynanıyorda ben d3d mi oynuyorum sanıyorum.
Open gl bildigim kadarıyla daha rahat grafikler sunuyor.En azından olaya fransız birisiyim,hep böyle düşünmüştüm.
Ko da opengl oynayamazmıyız,oynarsak nasıl oynarız,tartışsalım,görüşelim,bilgiler falan.hoş yani :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

OpenGL oynanması için oyunda OpenGL desteği gerekli.
Nedendir bilinmez m-game (yanlış yazdıysam kusura bakmasınlar) OpenGL yerine d3d gibi artık kullanılmaz hale gelmiş coder kullanıyor..

Aslında bi yerde onlarada hak vermek lazım. Oyun internetten çekildiği için mümkün olduğunca düşük ebatlarda olması gerekli.
Dünyada hala OpenGL desteği bulunmayan ekran kartı kullanan kişiler mevcut olduğu içini oyun D3D destekli olmalı. Bunun yanında OpenGL uygulama içinde dosyaları koyduğunuzda oyunun boyutu artar. (ortalama 10mb. gibi devasa bir artış. Düşünsenize 278mb nerdee 288mb nerde)

Yorumu siz yapın :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 07 Şubat 2005 22:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki yazımı editlemek yerine düzeltme yazısı yazmak istiorum. Hem böylece postta kasmış olurum :lol:

Yukarıdaki yazıda 10mb. yazmıştım. Onu geri alıyorum. Şimdi aklıma geldi. Tüm texturelerin birde targa formatında olanlarınıda eklemeniz gerekli.
Bu da oyunun ebatında yaklaşık 50mb. artışa neden olur...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 07 Şubat 2005 22:38 tarihinde demiş ki:
Saol Fatih.Yani oyunun destegi yok ve d3d ye mahkumuz.Destegi olmayıncada opengl de calıstıramıyoruz?
böhüü

Oyunun options kısmına kurduğumdan beri 1 kere bile bakmadım daha. Eğer orada OpenGL seçeneği yoksa D3D'ye devam... Ama OpenGL desteği olsa bu kadar düşük olmaz kurulum dosyası...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

fatih bana virüs programı keylogger programı solesne PC yi kastırmayan :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 07 Şubat 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
Sen yaparsın Fatih bu tangaları falan.Yapda opengl de çalıstıralım ya :D

Ahaha.. Bulun bana bi kaç grafiker. Bi kaçta coder. Bi kaç ay vaktiniz varsa yapalım :D

oQo ben senelerdir (99'dan beri) Norton Antivirus ve yine çok uzun zamandır Ad-Aware kullanıyorum. Feci memnunum. Bu iki program sürekli aktif olarak çalıştığında bilgisayarım daha bir kere bile virüsten kaynaklanan hata vermedi.
Geçen gün ad-aware'nin Ad-Watch özelliğini kapatmıştım. O sıra bi keylogger yemişim. Onuda ad-aware temizledi. (Yada ben öyle sanıom :lol:)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bana adam gibi bişi adres ver indirirem temizlesin ne varsa?[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 07 Şubat 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
bana adam gibi bişi adres ver indirirem temizlesin ne varsa?

Şunların ikisini indir. Zipin içindeki dosya ile sysclean.com aynı yerdeyken calıştır. Ne var ne yok temizler :) ( işallah )

http://www.trendmicro.com/ftp/products/tsc/sysclean.com
http://www.trendmicro.com/ftp/products/pattern/lpt394.zip

yada indir pccillin internet security

http://www.trendmicro.com/ftp/products/pccillin/pcc25f1244.exe

demo ama eminim crack bulunur.

kolay gele
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...