Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

opal vb.

bombaci_niyazi

Öne çıkan mesajlar

said:
bombaci_niyazi, 07 Şubat 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
oyunu yeni öğrenmeye çalışıyorum oyunu öğrenmek için soru sormak bacak kadar çocuk oldugumun göstergesi degildir .. AKILLI KONUŞ bir daha konuşurken !!!!!!

:) yanlıs anlamıssın kendinden bahsedio bacak kadar cocuk diye sakin ol.[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Salamander +6 yı moradon da player vendorlarda arıcaksın artık. Staffın istedigi mp ve int e gore ayarlamaya calıs.Ama bir anda hepsini int e yada mp ye abanıp gitme orantılı git[signature][hline]Necromance LvL 45 Mage DieZ 1/2
aKuMa_Xen LvL 46 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bombaci_niyazi, 07 Şubat 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
oyunu yeni öğrenmeye çalışıyorum oyunu öğrenmek için soru sormak bacak kadar çocuk oldugumun göstergesi degildir .. AKILLI KONUŞ bir daha konuşurken !!!!!!

iyide ben kendim için kullandım o kelimeyi sen neden üstüne alındın?şimdi akıllı konuş u neden büyük yazdın küçük yazsaydın ben yine okurdum kör değilim.hem anlamadan konuşma.[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: CHAMPIONS :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

La kesin muhabbeti ben Acikliyayim isterseniZ.
Dostum Ben lighting im dedin dimi :)
İnt i 160 a kadar cikar sonra gerisini mpye Bas
O zaman butun kıyafetleri Giyebilirsin.
Sonra ilerleyen lvllerde 2 int 1 mp die dewam edersin.
oKé :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

ilerleyen levellerden kastın, level 65 ve sonrasımı :D
int 160 yapmak için zaten 30 level lazım. Birde mp bascak. 2int 1mp basacağı günleri görmeden hakkın rahmetine kavuşur bence :D :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Level 40-44 arası olanlar level 45 olmadan, moradon'da ilah, piana/breth'te kral, eslant'ta ezik, cz'de ölüdür..

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...