Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünya'nın en büyük RPG oyunu...

Joker

Öne çıkan mesajlar

aaah ah bende oynardım bu oyunu. grafikleri beğenmeyebilirsiniz ama bazı şeyleri güzel yapmışlar oyunda. mesela bazı dungeonlara bir delikten atlayarak giriyordunuz ve ipiniz olmadan geri çıkamıyordunuz. ayrıca öldükten sonra öyle stuck'a falan ihtiyaç yoktu, direk şehire ışınlanıp karakter 1 level düşüyordu. accountum duruyor, isteyen varsa ö.m.'den atabilirim..
Sosyal ağlarda paylaş

öldükten sonra ışınlanma muhabbeti bence oyuna bir artı getirmezki ultima serverlarında bunu scripting ilede yapabilirsin.Ultimada yenilikler serverdan servera farklılık gösterir sonuçta :)[signature][hline]hastasıyım!!!! neyinmi? ahada : The Kovenant - (1999) Animatronics
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyundan cacık olmaz.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

üye oldum birde karakter yarattım ismi manyak oldu ama :) Celesta diye bir yerde sanırım ismi kendi izin verdiklerinden seçmek gerekiyormuş sanırm Dormorats Siragna'yı seçtim bende :)
6mb bişi indirdim connector fln güzel olmuş ama 2 saattir bağlanamadı 32'den geriye sayıyorda sayıyor girecek inş. :)[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
neden bu düzen böyle,neden herkes sahte?

Sosyal ağlarda paylaş

nıtnıtnıt cokcok yanlıs "GRAFİK GUZELSE OYUNDA GUZELDİR" mantıgına sonuna kadar karsiyim grafik o kadar onemli deildir bence ornk:x-com serisi...... onemli olan icerikdir birde az oynanabilirlik warsa sorun kalmaz.
sonuçda fps oynamiorsunuz arkadaşlar..[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
|---|İnternet-Konu Dışı-Konsol-Pc Oyunlari|----|
|Müzik-Vizyon-Garbage-Spor-Donanim&Yazilim|

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 06 Şubat 2005 01:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynadım biraz aslında güzel bişeye benziyor ama pek bu tür oyunlar oynamadığım için beceremedim :)
aslında beceremedim değilde ne yapacam onu bilmiyorum.[signature][hline]Andolsunki onu yapan ve yaptıran için de Ahirette Cennetten bir nasip olmadığını biliyorlardı.
neden bu düzen böyle,neden herkes sahte?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...