Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aylık net mayış'ınız ne kadar?

Joker

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

valla şu an otellere garsonluga gidiyorum sigortam yok. extra eleman olarak gidiyorum. ayda 2k kazanamıyorum bile :) yaklaşık 4 ay önce tazminatımız verilerek işten çıkarıldık. bu iş için izka daki görevimi de bırakmıştım :( şimdi yaş 34 ve izmirde iş bulmak cidden zor. üstüne 7 aylık bir oğlum var.bez parası ,mama parası,borçlar vs.. sıçmış durumdayım. hani herşey üst üste gelir ya! yoğun stres ve kaygı bozukluguna bağlı sağlığımda bozuldu. 1-2 ufak ameliyat geçirdim vs..

şimdi 12k yazanları falan görünce Ülkenin şu halinde işiniz olsunda dua edin diyorum :)

dostum düşük maaşla çalıştığına göre akp seçmenisin (diğer konuya gönderme)

bu arada e-bebek com da 2. bebek bezi %30 indirimli + 150 tl ye alışverişe 50 tl indirim var.dh tayfası koli koli doldurmuş bezleri sen de bir bak.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

pontipati said:

Dostum araban var mı doblo tarzı?

yok malesef ama mevcut aracımı satıp döblö tarzı birşeyler alıp iş yapmayı düşünmedim değil :) geçenlerde xxx bir mağazanın mağ.müd. yardımcılığı için görüşmeye gittim.(mağazacılık enson düşnecegim işlerden ) Görüştüğüm koordinatör inşaat mühendislerinin,mimarların,bölge müdürlerinin vs.. başvurduğunu söyledi. izmirde durumlar fena gibi ama önceliğim tabi normal bir iş bulmak :)

yeni model doblo olursa aylık 2k civarı işler var belediyede falan haberin olsun bol şans :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...