Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internetten film indirmek.

gokhaan

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaslar simdi hemen demeyin yani aramaya inanmak filan diye yemin ederim 2 gun boyunca tum filmlerle ilgili gecmis butun topiclere baktim. ama hepsinde hemen hemen hep ayni seyler kazaa emule dc++ gibi programlarla indirebilirsiniz denmis. v,ben hepsinide yukledim ama asıl benim aradigim biz bu internette turk filmi bulamazmıyız hic. yani hadi ynileri bıraktık eskilerden mesela turkan soray filiz akin ediz hun filan bunların oynadiklari yada eski yabanci filmlerde olur burt reynolds yul bryner gibi. ama bulamıyorum bu prg.ların hepsinde hep yeni filmler var. bilen varmı bu tur filmleri bulabilecegim bi yeri.??[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

kapali galiba o site. denedim ama giremedim.yinede tesekkürler[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK

[Bu mesaj crocodile tarafından 02 Şubat 2005 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

www.molehiya.com bakımda. ayrıca ares kullananlar hardiskimin yarısı paylasımda turkce film benden cekebilirsiniz =)[signature][hline]I took their smiles and I made them mine I sold my soul just to hide the light and now I see what I realy am a their a whore and a liar
BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

p2m süperdir ben verim sana iyi adresleri

www.tursoft.com (öbür linkte iki tane com vardı galiba)var bn kullnmıom ma kullnan çok
www.burdayızbiz.com un forum u var(sitete biraz yavaş ama forum hızlı)
en iyisi forum.divxplanet.net var.
www.globalforum.tkydı galiba(olamdı googledan aratıver çıkar hemen)
www.idoclub.com in forumları var.
bende çok aramıştım bunları başkaları aramasın :)[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eraygnr, 04 Şubat 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
www.molehiya.com bakımda....

Site acılmıstır arkadaslar Sadece p2m uzerine değil Guzel bir site tavsiye ederim, girip bakın...

Not: Forumu guncellemisler ufak birkac ayar var yapılacak ama onun dısında gayet iyi durumda :)[signature][hline]Çekip Gidicem Buralardan::... ...::Buralara::...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vengefuler, 04 Şubat 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
kac saatte indiriyosunuz flimleri?
bide yabancı flimleri bulabilecegim site varmıdır?

areste yabanci filmleri yani bir filmi 700mb yaklasik 1saatte indiriyom turk bulamadigim icin bise demicem.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

konu ile alakası olmayacak ama topic açıp yer kapliyim demedim
ufak bir soru

emule da max opened connections bağlantı hızına göre nasıl ayarlanmalı ?
orada 200 idi normalde

256 kablo kullanıyorum
kaç yapmalıyım
bu arada max opened connections nedir ? maksimum bağlandığın makine sayısımı ? izah edebilirmi birisi[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

şu an süre : 1gün 00:25:18 Alınan : 2.641.154.850

bağlantı 256 dsl. sadec emule açık.ortalama 25-27 civarı indiriyo :) yaklaşık 35-40 albüm indi daha da iniyo heh[signature][hline]if you don't fall all the way, you cant be saved..it's only after you've lost everything that you are free to do anything...

[Bu mesaj Phlox tarafından 06 Şubat 2005 14:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...