Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Messenger 7.0 Beta (build 7.0.0425) Handwrite olayı

yevaud

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
said:
under, 24 Kasım 2004 20:16 tarihinde demiş ki:
O Handwriting Plus! eklenimi ve msn messenger v7.0 ile birlikte çalışan özel bir plugin arkadaşın da o plugini yüklerse o da rahatlıkla kullanabilir...

plugin icin link isteriz..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 70)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şuanda kullanabiliyorum.
Sırasıyla yaptıklarımı anlatayım.

Önce burdan MSN 7 Beta'yı çektim

Daha sonra bunu açtım, yeni versyonu var update edilsinmi diye sordu. Evet dedim. Update etti

Sonra burdan MSN Plus! 'ın bir sürümünü indirdim ve yükledim. (DİKKAT: Bunu kurarken sözleşmenin yazdığı sayfada sponsor reklamları bulunsun mu diye birşey soruyor. Eğer yanlışlıkla evet derseniz sonra rahatsız edebiliyor yüklediği bir takım şeyler. O yüzden yüklerken adımlarınızı sakin sakin atın.)

Sonra burdan Handwriting Plug-in'ini ve burdan da InkRedist programını yükledim. Daha sonra bunları sıkıştırılmış hallerinden ayıklayıp yükleme dosyalarını çalıştırdım.

Ve şuanda handwriting kullanabiliyorum.

NOT: Yükleme işlemlerini yaparken MSN'i kapalı tutun (Plus! 'ı ve son 2 programı yüklerken)[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
said:
Zaugna_Khaldun, 05 Şubat 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
microsoftun ürettiği messenger ın
microsoft un ürettiği windows ta calısmaması???
güselmis

MS eski işletim sistemlerini pek önemsememeye başladılar. Hatta bir ara bana (win2K kullanırken) "artık bu hedelerin upgradeini çıkartmayacaz, gidin xp satın alın" demişti.[signature][hline][b]If you shake my hand you better count your fingers[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...