Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abyss hakkında "önemli"

s_q_u_a_l_L

Öne çıkan mesajlar

Ama doğru da olabilir 4 tane abyss basmistim ares 2 de. 2 tane nus bi tane Rogue chitin gauntlet düştü. Bi de klasik kek börek...

Denemeye değer. Aa önemli bi detay. Bi de den diğer charim olan lvl 27 rogue la yaptım.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

BEnde Ares2 de yapılan uğgradeler daha sağlıklı diiye duydum. Demekki bu A2 de bi keramet var ;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

ya satin abyssleri 200k dan assa satmayin toplam oynadiginizdan daha karli cikacaksiniz. Simdiye kadar 100 tane oynadim ama 2 3 parca chitin 10 15 tane nus disinda bisi cikmadi. Satsadim 20m D: daha ii bisi alirdim.[signature][hline][ code=php ] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[ /code ]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Rogue olanlar Ares1 yada Ares2 fark etmez. İstediğiniz yerde basın sonuç değişmeyecek. Ben burdan Rogue'de Abyss açısında ciddi boyutlarda bi şans görüyorum. Çünkü Rogue olanlara daha çok item düşüyor. Çoğu da kaliteli, bende basıyorum ve her seferinden en az 1 chitin düşüyor. (3 abyss de bi chitin düşüren pek yoktur :P) 3er 3er denemek te güzel oluyo da Lakin bu chitinleri satmak da amma zormuş beaa :)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 45(styx ağır geldi taşıyamıyom)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(bekle beni estlant geliom)
Sosyal ağlarda paylaş

bana da ne zaman ares2 de bassam doru duzgun bi halt cıkmadıından a1 de basmayı tercih ediorm.Batıl inanc gibi bisey oldu bu[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...