Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Upgrade Edeyim Derken Item Yakma

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Elimde +4 Elemantalli crossbow vardı. Baktım herkes +5 kullanıyor bende bi kere daha basayım dedim upgrade'i ama ne oldu? Patladı gitti, eyvallah dedim. Bow olmadan duramam herhalde gittim bi tane daha aldım. Daha elemantal basarken patladı. Bi tane daha aldım yine patladı. Sonra bi tane daha, ve bi tane daha, daha sabah sabah dimyata gideyim derken elimdeki bulgurdan oldum. Bu nasıl bir iş ya kasampa param kalmadı elimde kullanacak bir bow bile yok. Sakın kimse nus mus demesin abicim daha ilk upgrade de bile nus hatta çok daha değerlilerinde bus kullanıyorum. Ama daha ilk seferinde böyle olması insanın canını çok yakıyor. Üstelik Elde avuçta da bi şey kalmadı. Ne yapayım şimdi? İçecek su alacak para bile kallamadı. Haydi hep beraber:tebrikz:[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 45(styx ağır geldi taşıyamıyom)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(bekle beni estlant geliom)
Sosyal ağlarda paylaş

İçim yanıyo valla ama neye yanıyo bende bilmiyom. Giden 6m civarında paraya mı? Elimdeki aleti(bow) kaybettim ona mı? Yoksa bu upgrade i yapanların ne kadar takdire şayan olduklarına mı? ............[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 45(styx ağır geldi taşıyamıyom)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(bekle beni estlant geliom)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...