Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss Gem

cado

Öne çıkan mesajlar

cado sen nerelere kayboldun o aksam ya.ben snei alamadım partiye level diff den dolayı.arkadaslara soledm yeni parti olayı yapıp alcaklardı dc mi oldun noldun birden yokoldun
istersen 195k dan tezgaha koy satılırlar.ama sansını denersin guzel bisey cıkar.Seytanın seni durtus sewiyesine kalmısh bisey
[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u

[Bu mesaj mrproblem tarafından 04 Şubat 2005 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya dostum bak daha önce bu konu ile ilgili forumlar yapıldı.ara bulabilirsin belki :D gerçi bir sürü form var arama sen en iyisi :)
bence kumar oyna gitsin :-) satarsanda 180-190-200 k arası değişiyo fiyatları diez de.ama shard yada raptor yada glave yada herneyse düşerse zengin olursun oda ayrı konu 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

sat olm ben 100 tane bastım bişi cıkmadı arkadas 3 tane bastı 1 shard 1 chitin cıktı :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ark bastı Mirrage dagger çıktı... 30 m sattI :D[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xantia, 04 Şubat 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
Ya beyler biraz daha mantıklı şeyler konuşsak .Bende 3 gem le kumar oynadım birine rugue chit diğerine kek 3. yede iron bow çıktı . Eeee bundan size ne dimi !

valla dostum senin mantıklı konuşmana hayran kalmamak elde değil :) hem mantıklı şeyler konuşalım diyosun hem gem lerden neler çıktıklarını yazmayıda ihmal etmiyorsun :-P[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım :-P
Clan::hrr: __NumberOne__ :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

abbysle ilgili cok konu wardı degil mi :) e o zaman:
galadriel arwen e demishki:ya uclu takılsak mı arwencim ne dersin.
arwen:olmaz ben aragornumu kimseyle paylasmam.o benim padisahım hunkarım sultanım.
haftasonu geldi hafta ici son gunu beynim bulanık birazdan ishten cıkıcam ondan konu da patlamaya musait :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 04 Şubat 2005 13:32 tarihinde demiş ki:
cado sen nerelere kayboldun o aksam ya.ben snei alamadım partiye level diff den dolayı.arkadaslara soledm yeni parti olayı yapıp alcaklardı dc mi oldun noldun birden yokoldun
istersen 195k dan tezgaha koy satılırlar.ama sansını denersin guzel bisey cıkar.Seytanın seni durtus sewiyesine kalmısh bisey

Baba dic oldu daha sonra heç girmedim pardon.[signature][hline]Areste +light demage staff satan varsa.İsmim CaDoBaBa
Sosyal ağlarda paylaş

sakın ha konuyu patlatayım deme dostum :-P
zaten harpy de adımız ks ciye çıktı.burdada konu patlatıcıya çıkmasın :-)
(benim için yani sen üstüne alınma..!)[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım :-P
Clan::hrr: __NumberOne__ :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bana da bi buyk boy patates kızartması bi buyuk boy kola yanında da dvd cıksa ne kaddar gusel olur yaw :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...