Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duz yazi.

Riehn

Öne çıkan mesajlar

“Bir gün bir kadinin beni öldürmesinden korkuyorum ya da benim bir kadini öldürmemden. Nedense bütün sevişmelerde bir cinayet gölgesi görüyorum, bilmiyorum bunlar o Katolik okulunun kalın taş duvarlarının arkasında fısıldar gibi konuşan, saçları beyaz bonelerinin altına saklanmış, uzun etekli sörlerin ruhuma akıttığı günah korkusunun yansımaları mı, ama yatak odaları, oraya girerken bana ne kadar çekici gözüküyorlarsa sevişme bittikten sonra da o kadar karanlık ve korkunç gözüküyorlar; sevişmeler ölüme bitişik gibi geliyor bana. Sevişirken insanın ruhundaki bütün günahların açığa çıkacağını ve bunu yanındaki kadinin görüp intikam almak isteyeceğini sanıyorum sanki, bütün kadinlarla aramda o günahın ve suçun ağır kokusu var. Gözlerimin önünde dağınık bir yatakta öldürülmüş bir erkegin çırılçıplak bedeninin, gazete muhabirlerinin flaşla çekilmiş gereğinden fazla beyaz fotoğrafı. Kendime şu soruyu sormalıyım: Niye sevişmelerin içinde cinayet, aşkların içinde ölüm görüyorum? Beni mutsuz eden, yoksa kimsenin görmediği bu gölgeleri görmem mi, bunlar mı beni korkutuyor, bir rahibenin ruhunu taşıyan bir orospu bedeninin çektiği bitmeyen ceza mı bu?..”
“Yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım, yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimse olmadığı için yalnızım ben.”

“Aşk, biri bana aşık olduğu zaman eğlencelidir, ben aşık olduğumda ise eğlence dayanılmaz bir ıstıraba döner.”
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 03 Şubat 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
“Aşk, biri bana aşık olduğu zaman eğlencelidir, ben aşık olduğumda ise eğlence dayanılmaz bir ıstıraba döner.”

hadi ya..[signature][hline]Up on the rooftops I feel alive-gratefully detached from the human hive.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aşk, biri bana aşık olduğu zaman eğlencelidir, ben aşık olduğumda ise eğlence dayanılmaz bir ıstıraba döner.

Aşkın zevkli yanı zaten ıstırabıdır bence..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 03 Şubat 2005 23:05 tarihinde demiş ki:
said:
Aşk, biri bana aşık olduğu zaman eğlencelidir, ben aşık olduğumda ise eğlence dayanılmaz bir ıstıraba döner.

Aşkın zevkli yanı zaten ıstırabıdır bence..

Tabii buda ilginc be kuzen... Istirap cekiom ve bu nedenle cok egleniom niahioh falan :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...