Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursa dan bağlanan KO cular?

aziiizzz

Öne çıkan mesajlar

slm toplanma muabbetinden aklıma düştü bursadan kimler KO ya bağlanmakta bakarsınız toplanma olayına girebiliriz....

Girmeyebilirizde tabiii Neticeye bakacaz artık isteyen not düşsün....

İnşallah boşa topiç açmamışımdır.....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

ahuhuhu haybiye topiç açtık bursadan bi ben bağlanıyormuşum artık başbaşa bi çay içeriz hatta çayıda koydum sende şekeri koyarsın bakışaraktan içeriz ahuhuhuh[signature][hline]Nick:aziiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

İskender vay anam vay biz çay içmeye çağırmıştık :) Artık RESUR size iskenderi ısmarlar demi RESUR....YETi de BURSA gezintisini ayarlar :)

Çayları düşünmeyin o benden....Yani herşeyi benden beklemeyin.....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Bursa'dan baglanmiyom ama MYKO'da bi Silver'lar vardi.(Abiniz_Silver, Bozkurt_Silver, Vince_Silver falan) bunlar 8 10 kisi ayni kafeden baglaniyorlardi Bursa'dan gecen gun Xigenon'da oynayan bi Bozkurt_Silver gordum, demekki USKO' ya da baslamislar...[signature][hline]USKO
Xigenon
Char_1 : Rouge - TuMaN_lvl2x
MYKO
ODIN
Char_1 : Mage_Lightning_lvl5x
Char_2 : Rouge_Archer_lvl3x
Char_3 : Warrior_Attacker_lvl2x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aziiizzz, 04 Şubat 2005 00:31 tarihinde demiş ki:
İskender vay anam vay biz çay içmeye çağırmıştık :) Artık RESUR size iskenderi ısmarlar demi RESUR....YETi de BURSA gezintisini ayarlar :)

Çayları düşünmeyin o benden....Yani herşeyi benden beklemeyin.....

siz turu ayarlayın bilet milet kalıcak yer iskender vs. çayı ben ayarlarım o kadarda yüzsüz olmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

AHADA sponsor da bulduk BURSA nın KO cuları misafirperverdir....Bana bakmayın ben sonradan bursaya geldim :) geldiğimde çok küçüktüm hatırlamıyom .....

LORD nezaketinden dolayı teşekkürler bilader....Artık gelecek olanlarda söz ne diyeyim.....

Hala oyunda adam kesmek nasip olmadı PC başında pinekliyorum karnımda acıktı yahu ben bi şeyler atıştıram....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşler İSTANBUL SİZİ HAPSETMİŞ adlı şarkıyı size armağan ediyorum dinleyin gari.....:) (LAYZ reklamı)

KO sizi çağırıyorrr!!!!....(Burger kings)

COME on BURSA.....(bunu uydurdum)

Biz bu reklamı iş olsun diye verdik...(Bunuda bi yerde okumuştum)

Her türlü reklamı yaptık...Başka bir promosyon mu yapsak acaba....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...