Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARES! satılıktır :)) (staff,trina's piece,hp scrools,etc...)

taranta

Öne çıkan mesajlar

asagıdakiler ares serverinde satılıktır pazarlık yapılmayacaktır ilgilenenler lutfen pm atsın
trina's piece :25 milyon
1500 hp scroll (30 adet) 3 miyon 500 bin
1000 hp scrooll (15 adet) 1,5 milyon
mp,dex,int,str scroll (15 adet) 1,5 milyon
viper +6 48 flame:16 milyon
elemental+6 48 flame :11 milyon
viper +5 40 flame : 10 milyon
elemental +5 40 flame :7 milyon
alchemy +4 32 flame:1,5 milyon
bone +3 24 flame :300 bin
cesitli goblin itemleri 200 bin
Sosyal ağlarda paylaş

taranta pazar alanına yaz :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

trinası o paraya satman cok zor dun aksam felaket dustu piyasası.gece arkadasla konusuodm pazarı kurmustum.adam 29 dan werdi iki saat aralıklarla fiyatını dusurdu.en son fiyatı 19m idi.kolay gelsn[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ewet ben 30 sattım yok 29 du galba ole bisey ikisinden biri tam hatırlamıom beynim manyak bulandı ama dun aksam adamın yaptıı rezillik aklımdan gitmio ya.bi malzeme bu kadar mı duser.gerci sen yine 25 30 m ye koy alan biri cıkmazsa dusersin saat bası fiyat :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

İşin komigi itemler bide pahalı.Oyunda o fiyata kac günde satar bilemiyorum.Buradakileri salakmı sanıyo bazıları,en sinir oldugum şeydir.
Acıcaksan pazar alanına acacaksın,ki o pazar alanıda normalde boyle ingame itemler icin degil,daha ciddi seyler icin,acc-vs olması gerekliydi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 04 Şubat 2005 18:29 tarihinde demiş ki:
İşin komigi itemler bide pahalı.Oyunda o fiyata kac günde satar bilemiyorum.Buradakileri salakmı sanıyo bazıları,en sinir oldugum şeydir.
Acıcaksan pazar alanına acacaksın,ki o pazar alanıda normalde boyle ingame itemler icin degil,daha ciddi seyler icin,acc-vs olması gerekliydi bence.

hay agzın bal yesin buzuk hayır yanis satsa bi lobo lycaoun shard fln içim cız etmicekte forumlar genelde elde patlayan yada çok ii şeylerin açık arttırmayla satıldıgı yerlerdir böyle ucuz itemları bide pahalıya gagalamak nerden icap etti.
Sosyal ağlarda paylaş

1. si pazar alanina acicaktim bi bakmisim yeni konu acmisim demis arkadas sanirim topici de babam koydu.
2. fiyatlar abarti goblin cesitleri 200k peh
3. topicden ares satilik die okuyup girdim gaza geldim aliodum :D[signature][hline][ code=php ] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[ /code ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Unholy, 04 Şubat 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
said:
Buzk, 04 Şubat 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

:tup:

hay agzın bal yesin buzuk hayır yanis satsa bi lobo lycaoun shard fln içim cız etmicekte forumlar genelde elde patlayan yada çok ii şeylerin açık arttırmayla satıldıgı yerlerdir böyle ucuz itemları bide pahalıya gagalamak nerden icap etti.
[signature][hline]Chat bölümündeki clan kısmına tıklayıp yeşil yeşil yazı yazmaya özlem duyan adam :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...