Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spell Of Fire Blast?

GM-Azrael

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzkirpisi, 19 Aralık 2004 22:21 tarihinde demiş ki:
Su antares denen cici yaratıgı bulsak para vermemize gerek kalmazda,o kadar aradım bulamadım :(

Abicim dün gece cardinal keserkene Antares'i gördüm ve daldım. 3 kişiyik ama ancak 5dk. da indirebildik :) tabi healer arkadan paso heal basıyodu ve cardinaller de bize dalıyodu. En nihayetinde Antares'i tahtalı köye gönderdik. Sandık düştü ve açıldı. Ama ne çıktı, sadece baş :)))))))

Sitede Fireblast Scroll kaynağı olarak Antares'i göstermiş ama gördüğüm o dur ki ondan çıkma yüzdesi de hemen hemen aynı.... :)[signature][hline]KaKsi - El Morad Warrior
LvL - 40+
KASIMPATI_MANYAGI - El Morad - Rogue
LvL - 45(styx ağır geldi taşıyamıyom)
HaSeNeK - El Morad - Magician
LvL - 30+(bekle beni estlant geliom)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar anlattığınız şeylerin %15 ini ancak anladım. Kafama takılan başka bir soruyu tekrar aklıma getirdiniz. Bazı scrollar var ve kenarında 1 yazıyor. Örneğin +1500 hp, + 300 defence gibi.

Ben bu scrolları bir keremi kullanacağım yoksa inventory de saklayıp her zaman bonusu kazanacakmıyım ?

Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim. Çünkü fiyatları gerçekten çok pahalı ve el yakıyorlar. Boşuna bu parayı vermek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım o yanlarında bir yazanları alma senin gibi bilmeyenleri kazıklamak icin yuksek fiyatlara satıyorlar.Normalde onlar 30 tane olur mesela hp scroll ve 3 ile 3.5m ye satılır.Bunlar her kullanımında bir azalır ve 30dakika idarelidir.yeteri kadar acık mı daha fazla bilgi ister misin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...