Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez de bu gece party yapalım.03 şubat

vktk

Öne çıkan mesajlar

CZ yapilir Diezde ORC saniz NP Transferi yapak :D[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

saol dream.pazar olaynda da bari yabancıya gitmesn bole arkadashlara gitsin paracıklar sizden satın alırm uygun biseler gorduumde.kurdukca ara ara haber wern bole :)
gerci su an 50k kaldı sadece. :( dun aksam klandan bi arkadash soyulmush ne kadar para warsa ona werdim.Arkadashla oglu aynı accounttan farklı karakterler acmıshlar ole oynuolar.Bizm ufaklık gunduz trade hack yemish sonra aksam arkadash girdiinde kasa uzeri bomboshtu.Karakterine uygun ne warsa ne kadar para warsa ona werdm.Simdi biraz para kasmam lazm[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

saol dream de benm dediim olay areste gerceklesen diez de daha uzermde kaybetcek biseym bile yokki :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

olm burayıda patlattsınız helal[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

diezde saat 18.00 dan sonra her gün onlineım.
bu arada trade çok yakın arkadaşlarınız haricinde sakın kullanmayın.
dün elemanın biri ile trade yapacaktım.
yani hiç kimse ile yapmamda adam kelepir satıyordu.
aslında kıllandımda.trade i açtı
ardından bende o silah yok dedi.ula eşşek kadar merchantta gördüm var.
tam bu sırada benim sevgili virüs programım alarm verdi(janım benim)
aman arkadaşlar nasıl yapıyorlar bilmiyorum fakat.sakın olaki yakın arkadaşlar dışında trade yapmayın..
Sosyal ağlarda paylaş

ewet arkadashlar trade olayna tanımadıklarnızla girmeyn dun aksam ucuza malzeme alcam kur merchantı diom illaki trade edelm dio.siee yu dedm bye dedm ben de
zaten gece arkadash geldi soyuldugu haberni aldk.son upgrade de nsonra iice turedi bunlar ortamda.tradeleri blocklayıp ole gezn derm derdiniz tasanız olmaz en azından[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

yaw burda deme sen cık moradona trade le hekleyindie baar sonra gel dien olur sende ac trade ini o zaman olur bak belki :D
ama burda da lamerlik soz konusu baksana kohack die konu falan actı ortalıa adamın biri yeni bir nick yaratıp[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ya doru sen gule dur.bizm elemanlar hernedense soyulmadan bir kac sat once tanımadıkları birinden trade almısh oluolar ya da bole acaip inanlar illaki trade icin kasıyor ya da KO forum sitesinde onlarca trade hack die tartıshma acılıyor.Daha fazla gulmek istersen onlara da bakabilirsin.ya da dediimi yap moradon da yok mu beni trade lien die baar bi talibin cıkar gelir.Sonra anlatırsın burda hep beraber gulerz[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

benim PC ye virüs + acaip silinemeyen dosyalar girmeden 10dk once Trade ilişkisine girdim adamla.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

olur hpberabr guleriz bu sey gibi
yasli insanlarin televizyoun ilk geldiginde adam acikmisdir die televizyonun icine yemek koymasi gibi.

Bende bi dagger vurdumu cz de adamin biline girip devreleri kesyiyo[signature][hline][ code=php ] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[ /code ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...