Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni screenshotlar

ArsMaxx

Öne çıkan mesajlar

yanlız enoya gücendim. şimdi wow başlığı altına neden eq2 ss koyamacağız ki. ben eq seven biri olarak mümkün olduğu kadar adamı wow dan koparıp eq ya çekmeye çalışabilirim neden olmasın. özgür olarak bi düşünce belirtiyorum orda. tabi ki bunu eq bölümünde değil de wow bölümünde yapacağım . çünkü koparmak istediğim oyuncular orda. ben ne küfür ettim neden başka ters bişey yazdım. kanal d de bile sabah gazetesinin reklamı çıkabiliyo ayıp deil yasak değil ne biliyim bak bu iki oldu üçüncüde görüşürüz gibi bi yaklaşımın yöneticiler tarafından benimsenmesi hoş değil. kaç zamandır yazıyoruz ediyoruz burda ama böle bi uygulamayla karşılaşmamıştım. isteyen istediğini oynar ben sadece url koydum baksınlar diye. bakmayan bakmasaydı nedir bu bizden olamayan bassın gitsin mantığı.. yazık oldu
Sosyal ağlarda paylaş

lol :)

wow oynayanların %70-80 inin Everquest2 neye benzediği konusunda en ufak bir bilgisi yok ben wow un ilk betasında paladin bir char yapıp lvl 8 e kadar oynadım bıraktım o oyun ancak pvp için oynanır gerisi boş ama eq2 ye başladığımda isle of refuge de ve sonrasında oyun beni bırakmadı :)
Sosyal ağlarda paylaş

tmmda bu olayın sonu her zmn ıcın aynı sekılde bitio bu arada buranın laf meydanı olmadıını sanıodum ben(ukalaaaaaaa)[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar
ikisinide görün kıyaslayın istiyoruz
bu yanlış birşeymi - daha eq2 nin ne oluğunu bile bilmeyen adamlar ters ters konuşuyorlar.
kıyas yapmadan iyisini kötüsünü nasıl ayır edeceğiz
onlarda burada yayınlasınlar
ayrıca bir sürü başlık siliniyor nedendir bilinmez
asarız keserizde yanlış
gestapomusunuz hitlermisiniz hangisiyseniz belirtin lütfen
medeni birşekilde herhangi bir konuyu tartışamaycakmıyız
arsmaxx ve zakkum kardeşime katılıyorum
esas birini tehdit edecekseniz hakaret edenleri etmelisiniz
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar -paticik tayfasi- duzgun bır database kurma amacında, alakasız konuları atıyolar oraya buraya, duzenlıyolar.

wow oynayan adam eq2 yle ılgılenecekse gelır eq2 foruma bakar cok mu zor ? bosu bosuna kendınızı haklı cıkarmaya calısmayın, beynınızle duygularınız ayrı calıssın.

adamlar bosuna stıcky thread ler koymuyolar, biri gelsin okusun neler yazılmıs vs dıye, ısteyene malzeme, sshot cok, sizin hammallıgınıza gerek yok.[signature][hline]_.- The GoD of Darkness and Evil -._
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...