Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevdiğiniz parçalar..

uncla

Öne çıkan mesajlar

yazıldımı bilmiyorum:D
system of a down (yanlış yazmış olabilirim) bence güzel bi grup
evanescence my immortal çok seviyorum
metallica -unforgiven ,st. anger
bon jovi-its my life,everyday
pink floyd-another brick the wall
cranberries-zombi,animal instinct[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fiona, 03 Şubat 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
pink floyd-another brick the wall

Galiba ikinci defa görüyorum, ukalalık olmasın diye söylememiştim ilkinde de ama parçanın adı "Another Brick in the Wall" =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Led Zeppelin - Stairway to heaven, moby dick , Heartbreaker , dazed and confused

Guns'n roses - sweet child o'mine , knockin on the heaven's door, paradise city , don't cry , 14 years

Dream Theater - ACOS , metropolis , peruvian skies , images and words albumunun tamamı

Liquid Tension Experiment - Acid Rain , Biaxident , Hourglass , 914 , Another Dimension

Anathema - Angelica , Judgement , Deep , Release , Everwake , parissienne moonlight , one last goodbye , underworld , panic , destiny , Eternity I II III ..

RCHP - By the way , Californication , One Hot Minute ve Blood Sugar Sex Magik albumlerinin tamamı.

aklıma gelenler bunnar. Yardımcı olur inşallah.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Reamonn - Supergirl - bunun 2 versiyonu var galiba nette erkek söylüyo benim sevdigimi hatta mırıldaniim size biraz . supergirls dont cry supergirls just fly vs. vs.
bu şarkı nedendir bilmem beni garip bi ruh haline sokuyor.
Doors - La woman , break on through
Radiohead - Creep
Rolling stones - bi sürrü bi sürrüü
şu aralar ortam çocugunuda dinliorum msnden biri söyledi gırgır geldi sözler fln. link vermek yasak mı bilmiyorum ama zaten kötü bir amaçla vermiyoruz
http://www.atavratsilah.com
hea bide lombak ekibinin yaptıgı şarkıları seviyorum.
r&b flnda dinliyorumda galiba rock tayfası yogunlukta gereksiz tepki çekmeyelim onları sayarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...