Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Goblinde bir KUMAR mı???

aziiizzz

Öne çıkan mesajlar

Buzkirpisi bir başlık altında böle bir şeyler yazmış cehaletime verin ben goblin full plate lerin chitinlerin lvl i yüksek elemanlara çıktığını sanırdım LVL 60 lıklara hilan....

Halbuki anladığım kadarıyla abssy gibi bir kumarmış? Eğer öle ise ben bunu niye anlamadım (anladımda emin değildim kimsede bana böle olduğunu sölemedi)Sadece her lvl de faklı bir şey çıkıyor diyerekten açıkladılar....Tabii böle olunca da bende uğraşmadım bunu doğrulayacak biri varsa sölesin sevinirim......KUMAR ı KUMAR yapan 1 koyup 10 almaktır bunun içinde goblin üzerinde çalışacam :)[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

Şans,5 koyup 1 alıyoruz zaten,kumar olamaz heralde ;)
Yani birşey verip şansımıza birşey çıkmasını beklemek kumarsa kumar tabi.Ama etik yönü pek alakadar etmiyo beni,2 kere chitin goblin çıktı sadece.
Bu arada chitinin biri diezde lvl39 warior a, digeride xigde lvl 39 rogue da cıkmıstı diycemmm,sonra milleti gaza getirmekle suclanıcam,ama öyle olmuştu valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

5 koymak dert değilde o chitin goblin i çıkartmak dert şu anda bütün servetimi bu işe yatırcam goblin chitinler benim baya hoşuma gitmişti onlardan çıkartırım inşallah.....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl kullandıgına bakar. 100 tane alıp gob chitin yapmak için zorlarsan kumar olur ama lvl a göre denersen kumar olmaz. emme velakin o abyss ve upg. olayları tamamen kumardır bulaşmayın fazla mahvolursunuz %95. trinas kullanın mahvolma riskiniz niz azalsın

[Bu mesaj Lord_Unholy tarafından 04 Şubat 2005 07:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...