Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Şubat. Oyun çöktü. Geyik zamanı.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

hangisi yaw.imzadaki resmler benm.Ama werdiim linktekilerle hc bir alakam yok.gordukce yarılıorm hepsine 1er 1er puan were were :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

orda baya warmısh resm hala bitmedi patron kahkahaları duycak gelcek die tırsıom odanın kapısını flam kapadm :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ben istanbuldaym ama su aralar calıshmaya bashladıımdan saga sola gidemiorm.en fazla havalar ii olduunda ballıkayalar a.Bi kac ay oluo tırmanmayalı en son ekim bası bigi olymposta tırmandım o resmde gorduun uzere.orası da gayet guzeldi yerdk patates kızartmasını ierdik birayı sonra rotanın dibine gecerdik bira sigara.masallah ole bi taraftan tırmanıp indikten sonra rotayı tamamlamanın wermish olduu zwkle sigarayı tutturmek hani bsey sigarası daha war ya ona cok benzer :D
ytudak da aldıktan sonra egitimi bireysel we arkadah gruplarıyla cıktık faaliyetlere.yuksek irtifayı pek sewmiom eskiden di kısh dagcılıı kısmı ama su son iki senedir kayayla hasır nesirim.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

tırmanmak ya var mi ötesi abicim nasil bir stres atma yoludur.
Bi de icmisindir birani cikmisindir rotana sonra daha rotanin tepesindeyken ayağını iki büklüm eden lanet şeyleri cikarirsin nasil bi rahatlama o offf
ben izmirdeyim daha baslayali 6 ay oldu ama iyi sayilirim en son 6 derece ciktim gidince 6+ calişcam sonra gelsin 7ler
insallah ayarlabilirsem subat sonu aladağlar ve bozdaglara kıs tırmanısına gitcem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thadeus, 03 Şubat 2005 02:48 tarihinde demiş ki:
bi yerde okudum __Kral__ nick li biri mass le kecon kesip hiç hareket etmeden oturuyomuş yerine..
bizimkiler ne çabuk buldu kohck in yenisini... :P

eger konun kendi sitesine bakacak olursaniz göreceksiniz ki
adamin biri 3 lü ok atio(oturdugu yerden) bir atista apos ölüyor :) adam haliyle ban yedi(kendine heal da basio)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...