Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Şubat. Oyun çöktü. Geyik zamanı.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

.... fatih ve kızıntıya lvl atlatın beni demişsin. kızıntı ile fatih in ares te oynadığını sonradan hatırladım.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hasanmezarci, 03 Şubat 2005 05:01 tarihinde demiş ki:
diezdeyiz diye kabahatli miyiz yane

yok be hasan.bende diez deyim.akşam 19:00 dan sonra istediğin zaman gel zombilerdeyiz.en iyi lvl atlama yeri.sana her konuda yardım edecem söz.ayıpsın dostum.türk olsun canımı yesin.diezdeki türk arkadaşlarıda beklerim.nickim
DReaM_BoY1907
akşam bewkliyorum gel mutlaka
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mxzr, 03 Şubat 2005 11:17 tarihinde demiş ki:
lvl kacsin:D

banamı didin :-)
sen kaç lvl olmamı istiyon???lvl önemli değilki bab.arkadaş çok.ama yinede merak ettiysen 51 mage,37 rogue..
arkadaşlarımın lvlini sormayacaksın dimi :D
60+ var çoğuda 45+ yeterli yani zombiler için.provokla kesiyoz zati :)
Sosyal ağlarda paylaş

O ne be DİEZ 2 server ı kapandımı....Server seçeneklerinde göremedim bile......

Geçi oyuna girmem epey meşakatli oldu acaba bendemi sorun vardı.....

Ayrıca telekop a sevgiler tenhada denk getirmiyeyim kendilerini....Şu resser arkadaşlarda olmasa küllüm gittik....

saygılarımla....[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

yuh geceden beri kapalı sanırm.umarm aksam ares gelmish olur ben ewe gittigimde[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

bende varım lvl 51 lıght mage lvl 47 assasıan var bende yardım ısterım bu arada mage gladrosun bana yardım ederken onada yardım edeceksınız bole pelerınlı sper bişi :D[signature][hline][ code=php ] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[ /code ]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten light ı yaratıkları öldürmek için diil yaratıklardan korunmak için seçtim. flame/glacier bi ark var lvl 46 fln ama denk getiremiyoruz vakitleri onunla takılırız diye seçtim lightı. çünkü resist olayı var ya dervish mervish hepsi lightning le dalıyomuş paralyse fln ediyomuş ona karşı bi savunmamız olur en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

geyk diil mi alın size su siteyi bi ziyaret edin cok geyk

http://www.maksimum.com/maksiclub/14subat/oylama.php[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...