Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Şubat. Oyun çöktü. Geyik zamanı.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

yezz fatih buraya katılıorm yoksa patlat patlat nereye kadar.daha geleli bir hafta olmadı patlattıgınız konularn haddi hesabı yok ustune ustluk beni de alıstırdınız.aksam olnca ish boyle beynimi cimciklemeye bashlaynca foruma girip konu patlatasn gelio yaw :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

ii de simdi zamanımıydı yaww ne guzel deru da yuzde yapıodm.Level 50 lerde level yapıom denilmio insan yuzde bir ble alnca cok sewinio wla :) sonra gittim brethe tam manner iicn kacıodm ii yurekli sewecen babacan bir karakter olmak lazm di mi.manner sart :D[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

en iyisi uyumak erkenden uyusunlar dinlensinler die kapatılmıs hadi bai bai sevgi ile kalın ben uyudum :)[signature][hline]Başlık: kIzIn1i kavranamaz, tasvir edilemez, anla$ilamaz, nitelenemezdir.. kIzIn1ine ula$mak yok olmak değil, sonsuzLuğa ve ölümsüzLüğe ula$maktir..
Name : kIzIn1i
Nation: MagiCian
Race : EL Morad
Job : gLacier
LvL : 5x
cLan : Knights
Server: ARES
ßir cümle ile ßen: Affetme özeLLigimi kayßettim!..
Sosyal ağlarda paylaş

evt içiğme bir burukluk düştü idi zaten gidip yatayım mı diye düşünüp duruyom.

Yağmurda deli gibi yağmasa gidecem yatacam valla sıcacık yatağıma.[signature][hline]
World:Ares
Job:Ice MAGE
Race:Human
lvl: 47+
Total Played: just ~3 weeks
Clan:ImanGucu
SAOLASIN TELEKOM 2 haftada 46 oldum 1 haftada 2 lvl alamadım...
Server Durumu
Sosyal ağlarda paylaş

yaw dun aksam beni dogradı cz de ama tabi karakteri alan biri olmsuhtur neyse.arkadashlar yarın ishe kalkması lazm birilerinin son birkez pazar acmak icin server a baglanmayı deneyip yattım ii geceler[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ne cz si abicim
adam lvl 30 anca vardı ne czsi.
İnanıp inanmama gibi bi lüksümüz yok zaten,adam aramızdaydı bizden biriydi,öldü dendi, ölmedigini,öldügünü ispatlıcak birsey yok artık,en azında 15 dk adam gibi konu acılır yani bu kadarmı neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 03 Şubat 2005 03:00 tarihinde demiş ki:
ne cz si abicim
adam lvl 30 anca vardı ne czsi.
İnanıp inanmama gibi bi lüksümüz yok zaten,adam aramızdaydı bizden biriydi,öldü dendi, ölmedigini,öldügünü ispatlıcak birsey yok artık,en azında 15 dk adam gibi konu acılır yani bu kadarmı neyse.

26 ocakta kanser olduğunu öğreniyor, bugün ölüm haberi çıkıyor..
Pek inandırıcı gelmedi. Ama her şekilde üzüldüm. Eğer gerçekten vefat ettiyse çok çok üzülürüm. Ama böyle bir şaka yapıyorsa yine çok çok üzülürüm.

Ne diyeceğimi bilmiyorum. Susayım en iyisi...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendini oldurmus gibi anladim tedaviyi red edince fln ailesile sorun yasayip kendisini oldurmus olabilir bakin diorum ben bilmiorum baska yerde gorduum topigi gosterdim size benden bulmain sonra yok oldu dedin olmemis iste fln die[signature][hline][ code=php ] KNIGHT ONLINE
Server Ares,Diez,Xig
Lvl 35,32,37
Archer,Mage,Assasian
?>[ /code ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fallen_angle, 31 Ocak 2005 03:11 tarihinde demiş ki:
lanet olsun hepinize 27 sinde son threadini attıktan sonra öldürdü kendini can. inanmayan alsın takvim gaztesini bulup baksın. kaldırdık bugün. allah belanızı versin. öldür demişssiniz kendini insan tedavisi için ugrasır. lanet olsun hepinize! umarım ona öldür kendini diyip tedaviye ikna etmeye çalısmayan, umut aşılamayan herkezin en sevdigi kişilerin basına gelir..
lanet olsun
lanet olsun

mert...

İnanıp inanmamak tabiki sizin elinizde,sadece saygı göstermesi gerekiyor herkesin,yada ben öyle düsünüyorum.
Ölmediyse zaten burada artık işi olmıycaktır,ama öyleyse en azından ne biliyim biraz daha insanlar az heyecanlı olmalı.
Valla acıkcası deminden beri acılmıs ve uplanmıs bi iki konu var hepsine 155 er tane küfür yazdım sonra sildim ok e basmadan.
Uzatmıyorum sizde haklısınız,hadi oyununuza bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

küfür basana kadar, takvimin internet sitesine bak.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...