Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erci-e Bin Arabama -arabesk hiphop karışımı-

geffen

Öne çıkan mesajlar

Hiphoptan nefret eden biri olarak -ki bu şarkının tarzı hip hop mıdır o kadar alakasız ve tiksinmişimdir- bu şarkıyı dinledim ve gerçekten arabesk ve hiphop bir araya gelince dayanılmaz tatlı bir şey olabiliyormuş bunu anladım. 5- 6 kere arka arkaya dinledikten sonra marjinal fayda - değerlere düştü haliyle kapattım tabi.
Bir deneyin.
sağ ortadaki mavi klasöre tıklıyoruz[signature][hline]fordfocus driver..[/i] kalhiae
Sosyal ağlarda paylaş

turkrapin duayen isimlerinden olan erci-e,malesef neyapti neetti bu sifatini yerin dibine soktu.daha once bicok projede,albumde yeralmasina ragmen son cikardigi ne oldugu belli olmayan bir muzik tasinayn albumuyle kendi notunu verdi...allah yolunu acik etsin,culdesacdan bi dostum hep sunu vurgulamistir,ARABESKI RAPE KARISTIRMAK HANGI SOYTARININ ISI!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

"gel hadi takıl bize bin arabama
gidiyoruz yollarda müzik çaldıkçaaaa"
pardon ama nesi arabesk? bildiğiniz turistik yerlerde gezen testosteron kölesi bir adamın şarkısı(o sözleri söyleyen kişiden bahsediyorum, erci-eyi tanımam etmem)
klibi ise anlatılmaz yaşanır:D
gerçi arabaya atlayıp camlşarı açıp herkese dinletmek lazım caddede falan[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
"Ezberlemek, zihinden kopya çekmektir." Rıfat Ilgaz
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Member of AAL'05

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...