Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DARKEDEN'i biLen warmı ?

StrYdOom

Öne çıkan mesajlar

eğer bilen warsa ve haLa oynamakta ise Lütfen buradan irtibata geceLim. Eğer oyunu öğrenmek isteyen warsa biraz anLatabiLirim.. önceLikLe $öyLe ba$LayaLIm oyunda 2 Irk sözkonusu. Vampir & Slayer die geçiyor anladIğInIz üzere yani ya Vampir oLuyorsunuz yada Slayer oLuyorsunuz...

Vampir : Vampir IrkInIn kendi arasInda değişik özeLLikLeri buLunmakta ve oyun geneLi yine bilindiği gibi INT,STR,DEX'ten oLu$maktadIr, vampirin birçok büyü özeLLiği wardIr Eğer INT'çi yapacaksanIz boLca INT puanI verip yaptIğInIz büyüLerin Damage'LarInI güçLendirebiLirsiniz, fakat ben warrior doğdum warrior oLarak öLürüm derseniz karakterini STR char yaparak gücLü damage'Lar verebiLirsiniz, ama benim tavsiyem iLk önce INT char yapIp oyunu öğrenmenizdir. (eğer iLgi oLursa daha fazLa acIkLama yapacağIm)
Slayer : Bu Irk insan IrkI 5 kadar Slayer çeşidi wardIr; Slayer (Blade (deLi bi adam oLuyor 100 lvl oLunca)) Slayer (Sword), Slayer (Gun(silahcI amcaLarImIzdan değişik bir sürü siLahI kuLLanabiLiyor ve yüksek lvl'e geLindiğinde neredeyse eLinden hiç bir vampir veya yaratIk kacamIyor)), Slayer (Enchant(büyücü ve bu karakter invisible dolaşan vampirleri sizLere gösterebiliyor o tür bir özelliği bulunmakta.)), Slayer (Healer (Bununda zaten adI üstünde :) )) $imdiLik bu kadar sizLere oyunu ücretsiz download ve ücretsiz oynayabiLmeniz için adresini veriyorum bence deneyin eğer bu oyunu oynamak isteyen warsa ve benim iLgimi cekti diyorsanIz benimLe iLeti$ime geçebiLirsiniz..
Adres : www.darkeden.com/en
MSN : [email protected]

[Bu mesaj StrYdOom tarafından 09 Ocak 2005 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkada$Lar önceLikLe oyuna Vampire oLarak ba$LayIn ama her oyunda oLduğu gibi bundada PK'LIk war yani herhangi bir yerde heran kesiLebiLirsiniz, ama eğLenceLidir meseLa bizim bir Guildimiz war, eğer oynayanLar warsa "Limbo Kasaba"sIna gitsin orada keL bir amca war cIkan Listede Guild listesini secin we "Ottaman" Guildine girebilirsiniz boL$ansLar $u anda cok Lag oLduğununda pek oynanmIyor yani ben oynayamIyorum, :)) ama yakInda görü$ücez kIsmetse heLe bi bağLantI düzeLsin :))))))) boL$ansLar..[signature][hline]Download Speed: 1234567
Sosyal ağlarda paylaş

yakın zamanda ravenloft serisine başlamıştım..piyasada vampir oyunlarını topluyodum..bi de buna bakiym ;)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum öneririm cok guseL bi oyun ben oynuyorum hemde hergün ver zevk aLıyorum tabi bu araLar Speed Hack daLgaLarI türedi o yüzden biraz Slayer Character iLe oynamak zor cünkü vampirLer Speed Hack kuLLanInca biraz acImasIz oLuyorLar, $ahsen ben Slayer Char actIm ama oynamak isteyen warsa bence önce bir Vampir CharLa oyuna ba$LasIn bu arada gördüğüm kadarIyLa türk oyuncu sayIsI arttI we gördüğüm çoğu türk'te Master oLmu$ buna sewindim :)))
unutmayIn Guild'imiz war...
Guildin ismi "Ottoman"[signature][hline]Download Speed: 1234567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...