Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şans Kapıyı Kırınca

Mantar136

Öne çıkan mesajlar

iyi hoştu ama hayal kırıklığıydı... içinde ferhan şensoy olunca çok şey bekledim heralde. arada oldukça güzel diyalog ve olaylar vardı ama ne bileyim, ortalama üstü bi filmdi sadece.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence guzeldı, barboonia'lıların turkce kufurlu lisan olayına cok guldum acıkcası :).

Begendım ben eglendımde yanı fılmden bekledıgımı aldım, tavsiye ediyorum görülmeli hos vakit gecirmek icin birebir.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Ben yenı uye oldum paticik e sole bır turlarken Şans Kapıyı Kırınca diye bir konu gördüm ben filme gittim zaten cok bi beklentim yoktu ve olede oldu film bana çok saçma geldi yani bazı olaylar beni güldürsede yetmedi bu fılm başka tür olarak cekılseydi derdımki komedi olarak cekilmemiş ama nede olsa gülüyorum ama bu komediolarak çekildi ve yeterli bulmuyorum.. çok espiri var diye gözüküyor ama hepsı sacma sapan espiriler hic yoktan bir olay cıkartıyorlar buda yetmeziş gibi üstüne espiri yapmaya çalışıyorlar ben beyenmedim zaten sinamaya girdiğimde baktım bizle beraber(4 kişiydik) 4kişi daha vardı yani 8 kişi koskoca okadar abartılan filme neden 8 kişi gidiyor demekki çoğunluk beyenmemiş neyse ben fikrimi soyledım.. Bence Berbattı...[signature][hline] '''(Fell The Fire))''
!!Dance Whit The Devil..!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ha şunu soylemem gerek ki Hırsız var ve Hababam Sınıfı'ndan cok daha ıyı bır fılmdı. Zira ucude aynı anda gosterılen fılmler ucude komedi ama Şans Kapıyı Kırınca'nın bariz farkı var.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biriydi. Bir iki sahne dışında doğru dürüst espri bile yoktu. Arkadaşla birlikte fenalıklar geçirdik. Filmden çıkan insanlar birbirine dumur olmuş şekilde bakıyor ve ne biçim bir filmmiş diye konuşuyordu. Bence paranıza ve vaktinize yazık, uzak durun.[signature][hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

klasik küfür geyigini kullanmişlar bundada ama osun gene güseldi =) (birgün küfürden baska seylere gülmeyide ogrenecegizz)[signature][hline]Time for lust time for lie
Time to kiss your life goodbye
Send me money send me green
Heaven you will meet
Make a contributiona nd you'll get the better seat
Bow to leper messiah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...