Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lahelowpuhaha

MadEaGlE

Öne çıkan mesajlar

Hatta soruyu da soram bu oyunda lvl mı konuşur yetenek mi yani bizim bildiimiz kısır döngu ( okçu magei mage savaşçıyı savaşçı okçuyu ezer) bu oyunda işler mi oyksa bizim 1 lvlımız bile fazla olsa mage ken karşıdaki okçuyu ezebilecekmiyiz ?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bilgin yoksa yeteneğinde olmaz. yeteneğin yoksa pratiğinde olmaz. levelin yoksa pratiğinde bi işe yaramaz.
hepsi birbirine bağlı.

ben sana bişi soriim. yumurtamı tavuktan çıkar tavukmu yumurtadan? (Aynı kategoride sorular) :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

oley topic patlatıcaz:D (a.q zaten topic patlak ama olsun sıkıntıdan bunu bile tekrar patlatırım:P)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

bir berber bir berbere ne demiş?Fatih olm 7 MSG kalmıs Madalyaya[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

gidin orda post kasın hahaha[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

insanın bir ozelliği bu da

msl bir oyun almak istiyosun dielim ama babandan izin alıcaksın işte gidiyosun pederle tükkana dio ki baban seç birini işte o an boşlıkta kalır insan karr veremez biz buna şey dioruz.. şey lan .. hiçbişey ne bilim isim bulamadım[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne bilim bu oyunda tecrübe nasıl olur ki onu anlamadım hani uo dersin makroyu hazırlarsın füll makro doludur klavyen ama 2 mage kapışır da en once in nox( poison) u basan avantaja sahip olur ya burda ne taktii ne tecrübesi aha tak tecrübemiz şu soldaki 8 slot ve telekomun kopuk kabloları yüzünden kazanılan ileri goruşluluk :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bizim local serveri acip CZ taktiklerini ogrenmemiz lzm Mesela itburnz vardı Deizde Xig dede var itburnxz lvl 32 idi Diez ilk acilmişti 2.ci günü idi CZ de kac kişiyi aliyordu ama kac kişiyi gorücektiniz adam işi biliyordu simdi lvl 61 mage Xig de Orc.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

Jessica die mod la konustum forumlarda mod işte Oyundada GM miş admin cok az geliomus tek onun yetkisi varmiş KO hack ı asla acmıyorlarmıs ama lvl im yüksek die belki düşürüp acarız dediler sonra admine sormus admin demişki Account ID e baktım 2.5 ay gecmiş eger 2 yada 3 hafta olsaydı getirebilirdim cünki gecen ay banlanan tüm accountlari sildim demiş yani care 0 :([signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

haydi bakalim Malezya serverlari da gitti....ben de fittiracam bugun 2 tane kekurikekeuekeue oldurdum bi tane belt verdi rouge isi topu topu zaten aq. insan yuzzzzuk verir be bir tanesinde.[signature][hline]Yaptik bir aptallik halen Malezya serverlarinda takiliyoz..
Char_1 : Mage_Lightning_lvl5x
Char_2 : Rouge_Archer_lvl3x
Char_3 : Warrior_Attacker_lvl2x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...