Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arsenal-M.United

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

said:
uncla, 01 Şubat 2005 23:56 tarihinde demiş ki:
helal olsun demekten başka bişey denmez.

hakkaten yaa adamlar deplasmanda üstelik 10 kisi oynayip arsenal gibi bi dewi yaniyolar..[signature][hline]**Ben acilarin çocuguyum... Ne Mc'den yiyebildim , ne Adidas giyebildim..**

Only.Fenerbahçe..
Sosyal ağlarda paylaş

spiker şaşırdı maçın başarılı ismi silvestre diyor :)[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

ağlamak istiorum abicim
almunia nın efsane bi adam olmasına mı değinsem, kendini ashley cole sanıp ileri çıkıp dönemeyen, giggs ve ronaldo gibi elemanların olduğu kanadı boş bırakan adamlardan mı bahsetsem, yetmezmiş gibi defansı sabitlemek yerine fabregası ekleyip gaz verip 4. yü yemelerine mi değinsem
ben yaşadım bunları abi daha önce, şekli değişikti ama sonuç aynı işte geçen sezonun beşiktaşı
zirveden nereye..

maçın en güsel hareketleri ise o shea nın golü ve henry nin rövoşatası bence.güzel maçtı da bıktım ağlayan taraf olmaktan..[signature][hline]kaçın! burizası var!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben çok oldum güntekinin dediği gibi adamım gençfalan bişey sanıyodum ... hatalarıda cidden acemi kaleci hataları ama adam çıktı 28 yaşında. e yuh dedim kendi kendime. bizim ramazan bile yapmaz o hataları.

ama bi dakka cordoba yapıyordu zamanında. heh kendi kendime anında edik vurdum :D[signature][hline] MSN : [email protected]
--
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 27

Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de macin ba$inda Ashley Cole kendini durup dururken attiginda sariyi veremezsen sen `hakemi kandirmaya yonelik hareket`ten, Heinze dokunmami$ken Ljungberg'e faulu verirsen gerilir tabii mac. Vieira'nin da sirf Rooney'i attirmak icin attigi taklalari da soylemeden gecemeyecegim...[signature][hline]wi$h, the g3nk

Sosyal ağlarda paylaş

ekşi sözlüğe maç hakkında girdiğim entry'i aynen c/p liyorum:

"ikinci yarıdaki futboluyla manchester united, galibiyeti hakeden taraf olduğunu kanıtladı. 10 kişi kaldıktan sonra müthiş bir taktikle herşeyi dengeli yaptılar. sürekli olarak kendi sahalarında savunmaya çekilmek yerine, yaptıkları ataklarla arsenal orta sahasını rahat bırakmadılar, sürekli yordular. ilerde saha çok iyi top sakladı, yardıma gelenlerle paslaşıp zaman geçirdi. nitekim bu iyi futbolun sonucunda 4-2'lik bir galibiyetle, hem de deplasmanda, hem de arsenal'in 33 haftadır süren highbury'deki yenilmezliğine son vererek puanlarını 53'e yükselttiler ve chelsea'nin ardında 2.'lik koltuğuna oturdular."

keisnlikle manchester united ın hakkıydı yani. hiç hakem makem diye itiraz etmeyin[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...