Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyi bir assasin nasıl olmalıdır?

DReaM_BoY

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar yeni bir assasin karakter yaratmak istiyorum.
bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var.
daha önce bu konu açılmıştır fakat ben bulamadım.bilen varsa bana söyleyebilirmi?
1-dex ve hp ye ne kadar stat point vermeliyim?
2-taktığım belt v.s dex mi healt mı olmalı?
3-skill puanlarını nelere vermeliyim?

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

chitinlere blessed enchant miydi neydi öle bi ismi vardı o scrollün onunla eklersin dexi tabi onun dex bonuslusuyla
poisonuda blessed elementalle basarsın[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)

[Bu mesaj Gladros tarafından 02 Şubat 2005 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Normal elemental scrolla %20 sansla basarsın,blessed elemental scrolla %95 sansla.
Kukryler 2.5m e kadar düstü,elindekide +6 kukry degil,
blessed elementalda 3.5 m oldugunu dusunursek,hicbirsey basma daha iyi :) poison basmıssın basmamıssın o kadar farketmiycek zaten daha bu asamada.
Sosyal ağlarda paylaş

90 hp kalan dex,dex itemler
assasian/explorer
+6/10 chitin dex bonuslu
daggerlar
40 a kadar elinde bi bow alıp kendını kasmadan 40 ol sonra eslantta paso lvl lvl lvl lvl
tabi xigdeysen benı elımde 2 kukry lvl 46 ile 3 gün kimse partiye almadı,xig eslantın %70 i rogue : parayıda car cur etme bence :D biriktir paso.hatta kukryleri upgrade bile etme kalsın öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

madem para gani ozmn tavsiye verelim biraz biz yapamıyoruz sen yap ;

chitin shell için hp 94 olmalı gerisini dexe abanıcaksın sonuçta hpyle işin yok czde çünkü stealth olayın var .

lvl 36 ysan sana tavsiyem gob fp al şimdilik direk chitin olayına girmiceksen ama dersenki şimdiden chitine asıliim ozmn diyecek birşeyim yok. +6/10 +7/12 yaparsan işini görür chitinler (yaklaşık 20 m bu olaya gitti zaten vede sonuç alamadım).
ilerki dönemlerde chitin giyeceksen eger chitin gob pauldron tavsiye ediyorum , 10 dex 50 hitpoint 16 şarda resist bonusları var armoru da ortalama +4+5 chitin gibi(yanılmıyorsam). silah olarak kukryler seni idare eder bayaa bir süre ama bence +6 sbden şaşma hemen hemen aynı damage ı koyuyor nede olsa. lvl 45ten sonra cleaver mirage shard diye sıralarsın parasal durumuna göre. idareten kekuri ring kullanabilirsin +8 dex bonusu var 15 flame , glacier, light bonuslarıda var rengi flnda güzel işini görür yani.

[Bu mesaj Hasanmezarci tarafından 02 Şubat 2005 16:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Değerli item yakamyan askerde dayak yemedim diyen er kadar yalancıdır ;) Upg. Takdiğini kimse tam olarka bilmiyor abi. En güzeli Ucuz fiyata buldunmu hemen almak. Yada Şansına güvendiğin bi gün kendin upg. yapmak. BAşka türlü olmuyor.+5 e nus la çıkp +6 tıya çıkarken busla yaktığımı bilirim. (yanında o kadarda yaktım fp ler.) Tamamen şans işi.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

wala itemdır onlar yakcan tabi ki yoksa bu soukta moradonda neyle ısıtcan kendini.dogalgaz ın metrekubune zam gelmish zaten.bol bol item yakacan ki ısıtacan ortamı sinirler de bozulunca iicene ısınıcaksın. en guzeli riske atarm salla olmazsa ama olursa da ii olur diip upgrade e girmek[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bi asasianin en az 100m si yada balı olmalırıdr üstünde chitin elinde mirage olmayan assian assian deildir cömezdir daha[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...