Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk nickleriyle yazılan yazılara özen gösterelim lütfen!!!

Hasanmezarci

Öne çıkan mesajlar

Beyler ilk defa bir yabancının Turk arkadaşlarımızla dalga geçtigini görme utancıyla yüzleşiyorum ve cidden sinir bozucu bir olay. Burada dalga geçen degil dalga geçilen arkadaş hatalı. Nicklerinizde tr - turkish - turk veya türk oldugunuzu belirtecek birşey varsa lütfen yazılarınıza ve yaptıklarınıza başkalarından 10 kat daha önem verin. Ne yazık ki yabancılara türklerin bu şekilde lanse edilmesindeki tek kusur bizlerde daha kendi ülkemizi temsil edemeyecek durumdayız.

http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=20000
susG adlı kişinin imzasına bakın lütfen.

ingilizcemiz yettigince o imzayı koyan adamdan rica ettim eger degiştirmezse lütfen sizde pm atın.

normally i wouldnt ask for a favor and disturb u but this time i feel like i have to. sorry about that but can u please change ur signature? or just erase the nick (turkish magic) part? i know there are some morons in my country but i dont want all turkish ppl to be presented like them.
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliorm dun aksam ben de gordum onu we kıl oldum.herif tam bir turk dusmanı.kufur etmior kufur edilmesi gereken yerde adama turk dior kendince karsısıdakini asaılamısh oluo.postlarını inceledm ibishin(kusura bakmayn sinirlerm bozuldu) herf besh posttan birinde turklere hakaret edior.Ayrıca imza olarak koymush bitane.Dur ya aklıma neden gelmedi bu KOLadmine sikayet etcem.Adama bikac kez igneleyici pm attım pmlerimi artık okumaya nail oldu.Ugrashcam o susG ile daha...[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Çinlimi o eleman? bilginiz varmı?
Sallayın abi,bedava oyunda kimi kime savunucaksınız? Hiç gerek yok,o imza kalksa sanki diger 10 yasında kardeşlerimizin hareketlerini engelleyebilicekmiyiz? yada 30 yasında ama 10 yasında zekalı tipleri?
Değmez kasmayın.

[Bu mesaj Buzk tarafından 03 Şubat 2005 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok simdi KOforuma giriom bilgilencem insalla.cekik goz bi awatar koyduuna gore oralara bi yere dayanıo kokeni[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamın suçu yok aslında adama malzeme veren gerizekalıyı bulsam kaşlarının arasından sokacam. hayır madem böyle dilencilik yapıp millete yalvarıcaksın ozmn nickini niye turkleri temsil edebilme olasılıgı olan bir şekilde seçiyorsun. kaldı ki bu herifin çinli oldugunu sanmıyorum o bi filmden alıntı resim galiba hentai mentai uzak dogu merakı olan çok herif var forumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bak orası ayrı birsey bu adam bunu daha yeni imza olarak kullanıo ondan oncesinde hep turklere karsı biseyler soluodu.
ne kadar ole dilenci turk olsa da her turku bole tanıtmamalı o kadar buyuk bir forum icinde.Benm dusuncem bu ben yazacaım illa ki birseyler ona.
saygılar[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle imzanın gerçekten çok sinir bozucu olduunu söyliim. Miğdemi bulandırdı.

Ama kızmamız gereken bir diğer noktayı da ben söylemeden siz anlamışsınızdır.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzk, 03 Şubat 2005 15:12 tarihinde demiş ki:
lol
müstahak.süper ezmiş eleman.

ya dostum iyi yazıların var tamam anladıkta bunu sana yakıştıramdım yanlız.ne demek süper ezmiş falan??
peki sen hiç bir türke yardım ediyomusun serverda?etsen bile arkadaşlarına sadece..?işte sorun ne biliyormusun?yabancılardaki dayanışmanın bizde olmaması.sürekli başkasından bişeyler istemek istemek istemek.
biz boşuna demiyoruz şöyle sağlam bi klan kuralım diye.
millete maskara oluyoruz malesef :(
Sosyal ağlarda paylaş

susg singapur dan.
abukluk clana girmek icin magicin niye bilmediği halde ingilizce döktürmeye çalışmasında. tam bilmiyosun mademki ne diye sallamasyon yazıp madara oluyorsun bırakın kendi madara olsun bizene.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch
----------------------------------
Knight Online US Server Ares
Kendorf -FiRe- Flame Arch Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çinliyim zaten,Türk değilim,kimseye yardım da etmedim oyunda,sorunumda bu zaten.
Napalım,gidelim usko forumuna,asalım,keselim,bumudur?
Yaşı tek haneli çocuklar kafelerden 1 saat ko oynayıp bizi rezil edecekse napayım?
Zamanında bununla ilgilide konu acıldı,Tr koymak yanlış dedik,ettik.Ne yapayım yanı?
İyi yazılarım varmıs? saol birader eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

arkaadslar suradan bakabilirsiniz adamın signature una
http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=9904

bu yazılar icinde war.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
Ares

i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...