Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Partiye almak için yeni yöntem..

Lonely

Öne çıkan mesajlar

KSC viewer azizliği... Yazılar tam çıkmamış.. Şöyle diyor :

Ben : Party?
Eleman : Tezgahımdan bişi alırsan partiye alırım. Green pearl alırsan çok iyi olur.

bu sırada green pearl tanesini 180k dan satıyordu...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 03 Şubat 2005 05:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fato madalyayı nasıl aldıgını çaktım şu saatteki forum yazılarından. ehehe.

o parti olaylarından bi anım var. elemanın biri macroya bırakmış goblarda bi gece, bende party atim dedim belki alır fln benim bırakmama gerek kalmaz diye. aa bi baktım parti asılı kalmış. kutular fln bana geliyo paso ozmnlar otolootta çalışıyo ooh kebap dedim bıraktım. macrocu fln görürseniz affetmeyin party atın bitane blocklamışsa canınız sagolsun blocklamamışsa allah bereket versin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 03 Şubat 2005 05:47 tarihinde demiş ki:
KSC viewer azizliği... Yazılar tam çıkmamış.. Şöyle diyor :

Ben : Party?
Eleman : Tezgahımdan bişi alırsan partiye alırım. Green pearl alırsan çok iyi olur.

bu sırada green pearl tanesini 180k dan satıyordu...

ya fatih adam yine sana tezgahımdan bişey alırsan demiş.dün akşam adam benden direk 600 k para istedi yaw :-)
rogue kastırıyom assasin olcam ya :D partideydim attı beni.partide 8 kişi değil yer var.adama dedim neden attın.cevap yok.sonra ex e ihtiyacın varmı dedi.evet dedim.600 k ver alayım dedi.hayır dedim.sonra kafa attı gittim 51 mageyi aldım geldim iki attım sağa sola baktım party atıp duruyo 8-) ben kabul etmiyom o party atıyo.bende dedim ver 600 k partiye gireyim :)
bu arkadaş türk değil tabiki ecnebi ecnebi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...