Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account'um çalındı...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Fazla bişi yazmıcam..
Accountum çalındı. Bankadaki herşeyim gitti. Charların kıyafetleri gitti. Paralar gitti vs.vs..

Artık oyundan iyice soğudum. Char'larda dımdızlak kaldı zaten.. Oyunu bıraktım. Buradan sizlere elimden geldiğince yardım etmeye devam edicem..

Saygılar...

Dip : Woodoo'm Ruy'um Diaz'ım.. Clanım liderim. Diğer accounttaki parayla Pendant ve BUS aldım tekrar. Bi ara msn den haberleşelim. İade edeyim sana...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

Pff benim de charımı patlatmıs serefsizler o kadar emek verildi o char icin str +6 set war +6 full chitin :( artık bıktım bu char patlatılması olaylarından bunu yapanlar kendisini benim yerime koysun düsünsünler ne kadar zaman aldı bunu yapmak ben hergün onun icin 8 10 saat cafede kasim 15m hesap tutsun oFF bende bırakıcam artık ne yardım gerekirse bende burdan size bildiklerimi sölerim
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Türklerden biri diye şüphelenmiyorum.
Şüphelendiğim biri var.
Gece Ares CZ'de clanca Karus Officer keserken bir orc gelip partiyi dağıtmıştı. Sonra özelden kapıştık biraz. Charını hacklicem soyup soğana çeviricem tarzı bişiler söylemişti. Galiba o yaptı. Yinede günahını almiyim. Kimin neden, nasıl yaptığını cidden bilmiyorum. Cafedende bağlanmıyorum. Oyunun bir açığı var heralde.

Neyse olan oldu. Oyuna tekrar dönücem. Para kasıp tekrar elbise item filan yapıcam.

Ani, mrproblem, ReSuRReCTioN. pesmerge, undertakeres, Gladros, Euphrates21, Buzk, DReaM_BoY ve DrakThuL saolun ilginiz için.. Seviom hepinizi..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

bak kimseye maddi yardım yapmamıştım bugüne kadar sırf sana yaparım ne gerekiyorsa adam gibi birine benziyorsun yazılarından fln öyle anlaşılıyor. öyle hacklicem diip hacklemesi biraz zor olay anca gm torpilli yapmıştır diye düşünüyorumda oda olur mu bilinmez. ne gerekiyorsa söyle varsa yardım yapalım para yok ama eşya var bi sürü fp ler işini görür mü bilemem.

TheUnholy yada xUnholyx
Sosyal ağlarda paylaş

Fathi öncelikle sana çok geçmiş olsun diyorum. Büyük ihtimal dünkü priest bozuntusuyla kapıştın. Hala bunun nasıl olduuna akıl sır erdiremiyorum. Herşekilde item yardımına hazırım (700k param var :()

İkinci olarak da bi arkadaşım "YİNE TÜRKLERDEN BİRİ YAPMIŞTIR" falan diye abuk subuk yazmış. Bu cümleyi söyleyen herhalde acayip karizma katlıyo be abi. Herkesin dilinde. Utanılcak bişe olduunu bilmeden tekrar tekrar yazanlara sesleniyorum.
Herkes kendini biliyor. Daha dikkatli olalım.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Kirpi. Emin ol bende hiç bişi anlamadım.

Oyundaydım. Dc oldum.
Tekrar bağlandım char çırılçıplaktı.
Görüntü hatası dedim. Oyunu tekrar açtım. Aynıydı. Bankaya baktım bomboştu.
Pc sapıttı heralde dedim. Resetledim yine aynı.
Oyun sapıttı dedim tekrar kurdum yine aynı..

Accountta 3 char vardı. 2 mage 1 priest. Mageler tamamen üstüne kadar soyulmuş, banka zaten ortak 3 charda da, bi tek priestin üstündeki kıyafetler kalmış...

Hiç bişey anlamadım bu işten. Bu kadar kısa zamanda nasıl yaptılar nasıl ettiler aklım almadı. Ama oldu işte. :[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 02 Şubat 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
Kirpi. Emin ol bende hiç bişi anlamadım.

Oyundaydım. Dc oldum.
Tekrar bağlandım char çırılçıplaktı.
Görüntü hatası dedim. Oyunu tekrar açtım. Aynıydı. Bankaya baktım bomboştu.
Pc sapıttı heralde dedim. Resetledim yine aynı.
Oyun sapıttı dedim tekrar kurdum yine aynı..

Accountta 3 char vardı. 2 mage 1 priest. Mageler tamamen üstüne kadar soyulmuş, banka zaten ortak 3 charda da, bi tek priestin üstündeki kıyafetler kalmış...

Hiç bişey anlamadım bu işten. Bu kadar kısa zamanda nasıl yaptılar nasıl ettiler aklım almadı. Ama oldu işte. :

Geçmiş olsun fatih, çok ilginç geldi gerçekten. Bu birgün bizim başımızada gelebilir. Fakat nasıl oldu bu olay? Çok büyük bir güvenlik açığı olması lazım heralde. Zaten Bloodun kurucusu Devilede durup durupken hacklendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla abi yapior a.q adamlar buluor yollarini yapior benim bu basima 2 ci defa gelior bi kerede areste olmustu simdi diezde oldu ama ben areste bi adamla konusmutum Türkdü 5x flndi ozaman ve adam sayiden cok kalitedi ondan 1 hafta önce adam culsuzdu fln bende shop fln kuruordum thunder blast fln satiordum birden bi trade acıldı onume bende tradeyi kabul ettim ondansora farkına warmıdım modon a gittim char a baktıhımda hicbisi yoktu gittim inn e bi tane bile bisi yoktu sora warrior charıma baktım ondada bisi yoktu anlamadım birden gitti hersey sora birde oyundn cıkım düzelir dedim yok abi gene aynıydı yane adamlar isin kurnazı olmus bu isin ben nediyim ki artık
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar ko gerçekleri. Oluyor böle şeyler. Olmaz demekten vazgeçin. Olmaz diyen arkadaşlar.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

o trade olayıyla heklenen cok kisi war yaw.Bende trade bloklu geziorm artık hem katliam cıkardıım esnada gelip ibishliine trade e basab awcunu yalıo hem de bu riski azaltıorm.Ama bu sadece bi yontem sanırm daha neler war.Gecen aksam onu konusuyorduk arkadasla.Database serverina erisim hakkında.Adamlar iki adet 128 bit guwenlik dosemisler.Ekstradan bir guwenlikleri daha war,eger database serverina saldırıda bulunursan karsılık vermekte o da sana saldırarak ve baglantını koparma we laga sokma amaclı bi saldırıda bulunuo.Bunları ben denemedm sakn ole algılamayn ha :D
sonra cıkar isim dokuza inmez sekize.Ben bisey anlamam bilgisayarı zor kullanıom zate :)[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür hack olaylarının olduğu zaten apaçık ortada. Tüm yöntemleride belli. Hemen hemen herkes biliyor.

Benim garibime giden, bilindik yöntemlerden hiç birini kullanmamış eleman. Nasıl yaptığını çözmeye çalışıyorum bulamadım. Ne trade, ne keylogger, ne trojan, ne repair, ne nick clone... Hiç biri değil...
Pc'ye girmiş desem, tüm transfer loglarına bakıyorum. Olağan dışı 1 tek hareket yok. Firewall %100 kapasite çalışıyor. Pc'de dandirik değil Allah'a şükür.
Desemki T3 bağlantıyla çok hızlı girip çıkmış, firewall pc yavaşlığından dolayı yakalayamamış (mucize) itanium işlemci kullanan bi pc.

Yakında çıkar kokusu elbet. Kokusu çıksada yapcak bişey yok. Hiç bi gm itemleri geri vermiyor.

Hayatımda pc'de kullanmak için korsan program cd'si bile almadım. Microsoft Flight Simulator'e kadar herşeyim lisanslı ve bir sorun olduğunda yetkililerin beyninin etini yemeye alışmışım. Freeware bile kullanmayı sevmezken bu free mmorpg oyuna bu kadar sarmam hata oldu.
Çekilmez freewarelerin derdi. :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride o dur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...