Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ehem Albüm Tavsiyesi İstiyorum.

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Evet bana sayacağım grupların tarzına yakın mantıklı albüm tavsiye edecek olan varmıdır acaba. (lütfen tavsiyeleriniz Limp Bizkit Linkin Park ve Korn içermesin söylediğim grupların alakası yok tarif edicem ne istediğimi)

Şimdi birinci grubumuz Avenged Sevenfold Hem Hardcore bir grup olup hemde aynı zamanda Nu Metal vokalli bir grup ayrıcalığı nerede bu grubun inanılmaz melodik ve buna bağlı olarak emotional denen duygu anlatmayı becerebilen bir grup en en en önemlisi ise her şarkısında en az bir adet Solosu bulunması yani kalıp 80's Hard Rock, Thrash kalıbında ama işleniş Hardcore.

Bir diğer grupta yine yukarıda belirttiğim Avenged Sevenfold a benzer tarzda olan Atreyu. Tavsiyede bulunursanız sevinirim ilgimi çekti bu yeni tür.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Aha mutlu oldum Shadows Fall vardıda dinleyemdimdi atlıyorum üstüne hemen[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Süper albümde yukarıda yazdığımla ilgisi ne şimdi valla hardcore dedim diye bi ton ıvır zıvır dolacak diye korkarken sen tuttun Pink Floyd dedin ne diicemi şaşırdım[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...