Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diezde ne zaman insanlar kazanacak???!

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

diezde hep orclar kazanio savasa giriyoruz taq yazi geçio blood clanindan bi eleman(hep ayni)iki kaleyide aliyo assa sonra kaybediyoruz ilk defa fün savasta gördüm new orderdan legolas aldi bi kaleyi assa gelisme var :)

ayrica orclara baqtigimizda 50 alti savasta göremiyorum humanlarda önüne gelen girio ne buffer ne bisey :) Allah ne verdiyse sonuç hep ayni...[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_AgaM_, 25 Ocak 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
abi sen insanmisin ?
oyunda?

Saddam Bush'a böyle bi laf etti, sonuç ortada.
Gaza getirmek gibi olmasın ama Ohaaaaaaa :-p[signature][hline]Ne demişler "tedariksiz abdeste çıkan, domala domala taş ararmış"
"(+8) Wizard staff'ına Bes basarken patlatabilen tek gamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Ocak 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
said:
_AgaM_, 25 Ocak 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
abi sen insanmisin ?
oyunda?

Saddam Bush'a böyle bi laf etti, sonuç ortada.
Gaza getirmek gibi olmasın ama Ohaaaaaaa :-p

ehe ne demek len insan misin :) hayvanmiyiz :))))[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

BAba new order ı tanımıyon mu cz de alayını kesıyo yıyosa korkmasınlar 1 ay eternıty de kaldı onlarda ole eternıty ıle savasa gırerkrn adamlar sana para verıyolar np alıyon herkese 700k verıyolar savastan once sımdı sacramento dayım onlarda ole savastan once dun herkese 350 k daıtıldı bende zaten 1200kusur np vardı para cebıme kaldı

Zuhahahahahahahahahaha[signature][hline]name= Firavun
np=1204
clan=sacramento
lvl=55
server=diez
=human=
CZ ye beklerim 55 assasın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FiRAVuN, 25 Ocak 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
lucıfer sen bı savasta human teama gırdın dımı o 50 lvl ustunun gıremedıgı savasta (ustune alınma ) sadece sordum

evet lvl düserek ve bi kaç arkadasa düsürerek girdim lvl 50ydim commander dim (sanki bisey oluyo) sirf o savasa girmek için bir hafta beqledim ama bi daha olmadi ve malum telekom yapti yapacagini artik kasilmiyo oyunda![signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

1 BAbacım ben savramento clanındayım asla ks yapmam bunu bıl.. ayrıca 1 savas ıcın asla lvl dusmem sokam savasa gırdıkte ne oldu disconnected from server..

AHAHA[signature][hline]name= Firavun
np=1204
clan=sacramento
lvl=55
server=diez
=human=
CZ ye beklerim 55 assasın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FiRAVuN, 25 Ocak 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
1 BAbacım ben savramento clanındayım asla ks yapmam bunu bıl.. ayrıca 1 savas ıcın asla lvl dusmem sokam savasa gırdıkte ne oldu disconnected from server..

AHAHA

eheheh ama sizin clandakilerden ks yapanlar oldu ;)[signature][hline]LuciferTR
Sosyal ağlarda paylaş

La Firavun Cok komiksin yaa GuleCegim Geldi birDen demek weruleZ BlooD Vs. New_orDer Clanindan korkuyor La olm Bizimkiler Czde np Transferi yapmakTan oyun oynayamıyorus sen herkeSi kesiyorlaR diyorsun..Guldurme.. Bir kere Cikh olsun SaWaşTa bizim tarafa GecSeniz Walla MutluluktAn ucacaksiniz Sanirim... Yane New_ordeR Claninin Daha cok ekm ek yemesi lazim..[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Sorcerer / Paper Mage
Level: 5x
Clan: WeRuleZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...