Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper mage,battle priest takı,giysi rehberi.

Buzx

Öne çıkan mesajlar

Paper magelerin her tür aksesuarı mp olacak diyorduk ama yanlısmıs,bilgi olması acısından linkleri vermek istedim,
Kısaca söylemek gerekirse,paper meygin üzerindeki mp takıları sadece pvm de hasarı arttırıyormus,pvp de mp takıları etkisizmis,yani pvp yaparken paper mageler hp takısı kullanacaklar. :-o

Alttaki linkte paper(battle) priestler icinde bir acıklama var ama benden baska battle priest yok heralde burada,kahretsin 8-)
En alttaki linktede tüm priest templateleri var,hangisinin nerede ne kadar kullanıslı oldugu falan yazılmıs.
Paper mage için
http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=18064
Paper priest icin
http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=18616
Tüm priest template leri icin
http://koforum.e-games.com.my/?f=21&m=42724
Cözemeyen arkadaslar öm atıp sorarlarsa yardımcı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben battle priestim unuttunmu? lvl 60 olmadıkca elinde Mirage Sword Olmadıkca (100m bu silah) Battle priest işe yaramıo ben denedim[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:5x ------------- LvL:60
Clan:PunisheR----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
rockncoke, 26 Ocak 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
ya0 banad0 bisewy0 olfduğu0 yok kladvyewyew0 kolad0 d0dkuldu
Sosyal ağlarda paylaş

HAnİ WARRIOR? sana WARRIOR ACIKLAMları nerde dedim:D

VAlla böyle ypaman iyi oldu. Birisi sorunca şu konuyu ara diyebilicez artık.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Warrior Zor be lvl 60 a kadar adam deil LvL 55 assian Gral be :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

bilerek yazdım elbet biri bir gün çıkıp dicek Ya bu warrior ların statlarını nasıl verimdiye direk bu konun link i vericemde;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Archer sevmiom ben durupta ates edion rogue olsa acar light feet i sen durup ona Shadow cakana kadar adam ucar town ceker Rayla vardı Areste Kadın Archer o cok manyak oynuodu ama tek gelemiodu anca pusu yapio cakiodu futulity var areste ımmortal soulsa lvl 61 archer full chitinshell +9 iron var adamda ona Ben spike ile 350 vurdum Thurust ile 98 vurdum lvl 55 iken adam manyak cakıyorum adam hissetmiyor olamaz dedim :) adama 3 assian daldık DJ_Korea vardı ozaman o ben arrt adam mage yi aldi ilerde mage geliodu yardıma mage yi aldi Pot icti town cekti o adamdaki defens kimsede yok[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 paper ol ozaman bugbear deil Goblin Bouncer duramaz önünde[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
My Logo Click Please.
Sosyal ağlarda paylaş

Paper mage olayı saçma olmuş o zaman ya ben oyunculara fazla dmg veremiyeceksem ne diye kastım paper ı ?
inte vericeğin statları mp ye vernce alınacak 100-200 dmg için hiç yapmaya gelmez o zaman üstüne bide staff dandik olunca ohoo harbi saçma olmuş ama neyse zaten oynamıyorum ne zaman 0 lag o zaman oyun
Respectly...[signature][hline]Np:800 Manner:376 Staff:Lupus Lvl:5x icemage
3 kekuri ring bulmustur bi kere hacklenmiştir.
Abyss dungeon alt katlarda 897621 kerede ölmüştür...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...