Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5x-6x olmuşsun ama...

silentagony

Öne çıkan mesajlar

Türk ezikliği diye bişeyin geçtiğini sanmıyorum yazıda öncelikle dikkatli okuyun kim demiş Türkler eziktir diye? Bazıları var tamam! Aynı bu Templars klanından Slayz gibi dedim. adam 1 milyon icin harpy party e yer degistirmeyi teklif etti bana nerenizle okudunuz cok merak ettim acıkcası hala gözü aç adamın dikkati oraya cekmeye calısıyodum!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Onu birisi başlattı sonra bi akım oldu aldı başını gitti. Milelt her karktere sansür koyuyor. HAni birini ispiklesen kendini sil ordan tmm ama herşeydede silinmez bence.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

reklam almak istemio herhalde ya da cok onemli bilgiler olarak gorulebileceini dusundugunden halka sızdırmak istemedi sanırm.
Bu olayı son bi kac haftadır KO forum sayfalarında cıkardılar bir furya gibi aldı basını ilerlemekte.[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silentagony, 02 Şubat 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
Türk ezikliği diye bişeyin geçtiğini sanmıyorum yazıda öncelikle dikkatli okuyun kim demiş Türkler eziktir diye? Bazıları var tamam! Aynı bu Templars klanından Slayz gibi dedim. adam 1 milyon icin harpy party e yer degistirmeyi teklif etti bana nerenizle okudunuz cok merak ettim acıkcası hala gözü aç adamın dikkati oraya cekmeye calısıyodum!!!

said:
silentagony, 02 Şubat 2005 13:34 tarihinde demiş ki:
işte bu kadar eziklik olmaz dedirticek bi Screenshot...
inanın Türk kardeşlerimiz arasında da bu kadar kötüleri var hepsi para ve item uğruna herşeyi yapacak tipler hepsinin köküne kibrit suyu LOL biraz kendinize çeki düzen verin lütfen kime sorsan Türk isen olmaz demesinden bıktım!!!

sen şu yazıdan sonra ne gibi bir tepki bekliyordun birader? hem bize nerenizle okudunuz derken başta kendin okumayı ögren sonra öyle lafları savur. biz nerede türkler? nerede eziklik? diye sorduk 2 ayrı soru. bu olayıda türklere mal etmek isteyen bir mahlugattan başka birşey degilsin. allahın templarslı gavurunu gelmiş böyle türklerde var diye göstermeyi becerebiliyorsun. biz türküz kardeşim, 1 kere öyle şey söylüyorsun sonra yazıyı dikkatli okumayanların aklında türkler böyle yapıyo diye bi imaj kalıyor sonrada zincirleme devam ediyor. aslında türkler birşey yapmıyor bu oyunda türkler türkler diye aglayan senin gibi adamların hurafeleri onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...