Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trinas hakkında

vktk

Öne çıkan mesajlar

İyi olmak için Risk almak gerek. Hadi al bakim Riski. En azından başkası geldiğinde VTKT ya sor o Trinasla glve Yakan tek tandığımız falan deriz:D Böyle forumda kullanmış biriside olur. nasıl çözüm ama ;)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 02 Şubat 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
trinasın success rate i %20 arttırdığı hiç biryerde yazmıyor yaw.millet nasıl söylüyor bu oranı.
ya ben bi glave alayım gözümü kararttım 7 ye basacağımda.varsa bir yöntem bilen onu bekliyorum..

oyun forumlarında yazıyo modlardan biri söylemişti. zaten elalem oyunu çözmüş bitirmiş herşeyin hesabını biliyo bi biz gariban kaldık.

hea bu arada o hırslı arkadaş bulamadı ap si yüksek silah fazlada ugraşmadı aynı zamanda çatır çatır yakıyo chitinleri aynı hırsı ordada gösteriyo. alın size gülücük :) aglamayın sonra kıl fln diye
Sosyal ağlarda paylaş

yuzde olarak biryerde yazdıgına ben de sahit olmadım sadece increase success rate diye bir acıklaması war.
ama yuzde seksen oranında olan bir basarı oranını yuzde seksen bes civarına cıkarıyor demektir eger yuzde yirmi arttırıyorsa ki bu da aslında cok onemli bir artıs degil.Bence yuzde yirmiden daha fazladır bu oran[signature][hline]ottoman_prince
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares

i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Evet az zmanda çok büyük bi kitle oluşturdun:) Az kalsın hasana hayır başlıklı bi konu açıcaktım. Hatta ilgi olsaydı forum açmaya kadarda gidebilirimdim.:D[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..

Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm. Evet aslında olabilir. Mesela Şöyle "ANTİHASANMEZARCI" Diye bi clan mı kursam ko da:D Adminler direk Pelerin falan verir belki :Pp Nese bu kadar geik yeter. AYrı yetten gerçek hayattada hasanmezarcıyı hiç sevmem. Onla bağlantın falanmı var?[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:

Sosyal ağlarda paylaş

Abi nickini kulalndığn adam Atatürk hakkında atıp tutup millet vekilliğinden sürülmüş ve yanılmıyorsam yurt dışına kaçan bi eski rp partili. Belki bi benzerlik olmuştur ona bir şey diyemem. Yazmıcaktım bunları ama bilmiyorsundur diye yazdım. NEse oalyı büyütmeden sussim ben.[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:

Sosyal ağlarda paylaş

Patlatma işini bıraktım. Patlayama meğilii olunca patlatırıyorum. BEni yanlış anlamaman çok iyi. Nese başarılarını devamını dilerim:)[signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...